Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 3330

Вівторок, 30 Трв

Бердичівські гімназисти відзначили Всесвітній день читання вголос

02 лют. 2023 За матеріалами сторінки БМГГ №2

Читання – захоплююче і цікаве заняття, корисне дозвілля, яке допомагає нам розширити горизонти своїх знань, збагатити словниковий запас, відпочити та подумки відправитись у світ пригод разом із вигаданими автором літературними героями.

 Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Книга була і залишається найкращим дарунком, і хоча сучасні діти мають нині також багато комп’ютеризованих захоплень, книгу вони не полишають – вони люблять читати, вміють це робити і знаходять для цього час не лише за потреби, а й за бажанням.

У цьому могли переконатись усі, хто у середу, 01 лютого, був присутнім на читацькому заході, що відбувся у Бердичівській гуманітарній гімназії №2.

Щорічно у першу середу лютого гімназія відзначає Всесвітній день читання вголос. Тож і цьогоріч учні початкових класів взяли участь у конкурсі «Кращий читач». Лідер читання визначався не лише за кількістю прочитаних слів, а й за якістю розуміння тексту.

Протягом дня у фойє гімназії працювала «Читацька вітальня». Учні 1-6-х класів мали змогу продемонструвати зразок правильного, свідомого й виразного читання вголос.

У групі подовженого дня вихованці рекламували улюблені книги, ділилися враженнями від прочитаних творів та створювали ілюстрації до них. Усі учасники отримали відзнаки та солодкі призи.

Читаючи більше книг, діти отримують шанс відкрити для себе нові ідеї та цілі світи, про існування яких вони навіть не здогадувалися.

chytanna1

chytanna2

chytanna3

chytanna4

chytanna5

chytanna6

chytanna7

chytanna9

chytanna8

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.