Середа, 29 Березня

У Бердичеві вчителі здають екзамени

02 лют. 2023 РІО-Бердичів

Перевірка професійної майстерності педагогів проходить нині по всіх школах міста, але вона не є примусовою. Вчителі самі вирішують, брати їм участь у атестаційному марафоні чи ні. Приємними бонусами для тих, хто таки вирішить скласти вчительський іспит є підвищення власної кваліфікації, як фахівця, а також можливість претендувати на підвищення заробітної плати після успішного складання атестації. Про це журналістам газети «РІО-Бердичів» розповіла начальник управління освіти і науки Бердичівської міської ради Валентина Адаменко.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Вчителі Бердичівської міської гуманітарної гімназії №2 беруть активну участь у атестаційному марафоні, діляться власними методиками викладання предметів, взаємодії з колегами, учнями та їх батьками, про що розповідають на сторінці навчального закладу у Фейсбуці. 

У гімназії переконані, що не лише діти мають бути зацікавленні у здобутті ними якісної освіти - вчителів теж треба заохочувати до професійного зростання і підкорення нових вершин. Для цього у навчальному закладі вчителі шукають нестандартні форми обміну досвіду, під час яких кожен має змогу презентувати власні напрацювання для проведення сучасних уроків.

У перший день лютого під гаслом «Творчість. Лідерство. Компетентність. Успіх» у БМГГ №2 відбулося засідання творчої лабораторії «Інновація» у форматі «Аукціону методичних ідей». У програмі заходу під виглядом п’яти лотів учасники розглянули практичні інструменти освітнього процесу, що є надійними помічниками педагогів у їх методичній роботі, плануванні самоосвіти та самовдосконалення.

Вчителі представили сервіс Nearpod, віртуальний навчальний посібник AR Book, говорили про створення цифрових фліпбуків за допомогою платформи Ourboox, обирали дієві психологічні хвилинки для боротьби з емоційною напругою під час уроків та розглядали різні види вправ для зняття стресу.

Саме такі заходи під час атестаційного марафону сприяють підвищенню культури професійної майстерності, стимулюють та активізують творчий потенціал сучасного педагога. «Успіх полюбляє успіх» - справедливе правило, у істинності якого переконуємось щоденно.

Узагальнюючи досвід, гімназисти отримують очікуваний результат і чітко бачать подальші перспективи. Жоден педагог не повинен займати позицію спостерігача, наголошують у навчальному закладі. Лише в спільному творчому процесі формуються його предметно-методичні, інноваційні компетентності.

atestacia1

atestacia2

atestacia3

atestacia4

atestacia5

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.