Середа, 29 Березня

В Бердичівських школах відзавтра незаплановані канікули

21 лют. 2023 Власкор

Сьогодні міністр освіти України повідомив у своєму телеграм-каналі про те, що звернувся до обласних адміністрацій з рекомендацією всім закладам освіти 22-24 лютого перейти на дистанційну форму навчання, але в Бердичеві вирішили по-іншому.

Директори бердичівських шкіл вирішили, що в разі масштабних ракетних атак не тільки буде загроза для учнів, які перебувають в школах, але й погіршиться мобільний зв’язок і інтернет, як це вже бувало. Тому, перехід на дистанційне навчання в такому випадку буде просто профанацією.

Саме тому, керівники шкіл прийняли рішення перенести три дні з травневих канікул на три дні цього тижня, тобто 22, 23, та 24 лютого.

В дитячих садках на ці дати формуються чергові групи, а всіх батьків, у яких є можливість не вести до дитсадка в ці дні дітей, закликають залишати їх вдома.

shkarlet

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар квітень 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.