П'ятниця, 29 Вересня

Чому в Бердичівському екоцентрі не чути дитячих голосів?

Днями довелось бути в районі Загребелля, тому і вирішив поцікавитись, чим живе нині екологічно-натуралістичне відділення центру позашкільної освіти імені Разумкова.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Весна – «гаряча» пора для усіх, хто має великі території, адже це час приводити їх в порядок після зими. І саме цим тут зараз займаються всі співробітники екоцентру. Збирати минулорічні листя а траву, підрізати кущі та дерева, а потім копати, сапати, і так далі, одним словом, море роботи, а людей в штаті не так вже й багато.

Я запитав у працівників, чи допомагають їм в цій справі гуртківці, але почув негативну відповідь. По-перше, і в кращі часи гуртківців мало залучали до прибирань, а зараз взагалі гурткові заняття на цій території проводяться лише по суботам, а в інші дні вони проходять на базі загальноосвітніх шкіл.

Такий розклад встановлено тому, що на території екоцентру немає укриття, і дітям заборонено тут перебувати. Але ЦПО уклав угоду з 11 школою, яка знаходиться по сусідству та має відповідне укриття. І по суботах, коли в школі немає уроків, місця в укритті «резервуються» для гуртківців екоцентру, і вони, відповідно мають право знаходитись в теплиці чи доглядати за своїми улюбленцями у «живому куточку».

«А якби ви знали, що кожного дня на дві чи чотири години до вас приходитимуть класи школярів на екскурсію, поєднану з суспільно-корисною працею, чи змогли б надати «фронт робіт», чи є тут достатньо лопат, мітел чи грабель?», - запитав я у завгоспа.

По його виразу обличчя стало зрозуміло, що це питання з області фантастики. Дітям зараз сапати не можна, копати не можна, уроки праці перетворились в розмови про працю, а головним критерієм дистанційного навчання знову стали реферати та презентації.

Отже, питання, винесене в заголовок замітки поки що не має притомної відповіді.

ekocentr1

ekocentr2

ekocentr3

ekocentr4

ekocentr5

ekocentr6

ekocentr7

ekocentr8

ekocentr9

ekocentr10

ekocentr11

ekocentr12

ekocentr13

ekocentr14

ekocentr15

ekocentr16

ekocentr17

ekocentr18

ekocentr19

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.