П'ятниця, 9 Червня

Що будуть перевіряти бердичівські депутати після басейну?

Більше місяця тривають у Бердичеві суперечки щодо того, виділяти гроші на закінчення ремонту плавального басейну, чи ні.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Ціна питання – 28 мільйонів гривень. Зрозуміло, що потрібно зважити всі за і проти перед тим, як прийняти остаточне рішення. Але, як воно буде прийняте, чим далі займатись активним депутатам міської ради, які нарешті зрозуміли свою значимість.

Та зрозуміли й інше – піднімати руку на сесії легко, а реально сприймати за що, значно важче. Щоб вивчити досконало питання, їм нині довелось і басейн облазити вздовж і впоперек, і документацію вичитати, і вислухати аргументи від спеціалістів, і почути емоції від пересічних городян.

Тож, після того, як з басейном питання вирішать остаточно, в депутатів вже буде достатньо досвіду та навичок, щоб приступити до іншого, не менш тривалого по часу та дороговартісного по коштам ремонту будівлі основного корпусу Центру позашкільної освіти та реконструкції прилеглого скверу.

Про ситуацію з фінансуванням цього об’єкту розповіла журналісту начальник міського управління освіти Валентина Адаменко. Більше 16 мільйонів гривень було нещодавно виділено на закінчення реконструкції з міського бюджету. Причому, 13,6 мільйонів – це кошти з державного бюджету, з фонду соціально-економічного розвитку, які прийшли в місто ще два роки тому, а близько трьох мільйонів – це співфінансування безпосередньо з міського бюджету.

Але підрядчики не починають їх «освоювати», тобто виконувати роботи в борг, а потім чекати оплати за них, тому що вони ще з минулого року чекають майже 5 мільйонів гривень за роботи, виконані в 2022 році, які «застрягли» в казначействі. Ситуація зайшла в «клінч»: відділ освіти не може давати аванс, а будівельники без нього не починають продовження робіт.

Цікаво, що в даний момент ні управління освіти, ні працівники ЦПО не мають навіть доступу до будівлі, яку вони передали на час реконструкції організації, що проводить будівельні роботи. І такої ситуації, як в басейні, тут апріорі не може бути, коли доступ до матеріалів та обладнання мають і будівельники, і адміністрація закладу.

Навіть посадити кущі чи дерева не можуть «разумківці», адже ще не завершено спорудження всіх доріжок та інших елементів ландшафту. Тут має бути висаджено 116 дерев і кущів, які теж «забиті» в кошторисі.

А щодо депутатських перевірок, начальниця управління освіти не хвилюється. Валентина Василівна вважає, що це навіть краще, коли багато перевіряючих, якби ще працюючих було більше...

CPO1

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.