Неділя, 1 Жовтня

На Бердичівському вокзалі кілька годин галасували вінницькі спортсмени

Зал очікування Бердичівського залізничного вокзалу такої метушні і галасу не знав, напевно, з часів минулорічної великої евакуації.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Хоча загалом пасажирів тут було набагато менше, але це були справжні «енерджайзери», які ні на хвилину не спиняли свого броунівського руху (разом з рюкзаками і чемоданами) і безперервних емоційних розмов, які у високій залі зливались в голосний гул.

Я подумав, що це з футбольного турніру, який проводився на цих вихідних проводився на базі СК «Бердичів» повертаються юні спортсмени. У виді спорту я не помилився, але виявилось, що це юні футболісти Вінницького клубу «Темп» зробили в Бердичеві транзитну зупинку, щоб сісти на потяг Київ – Солотвино щоб добратись на футбольний турнір у закарпатське місто Тячів. В Бердичів вони приїхали на автобусі. 

Як розповіла мама одного з футболістів, такі поїздки є частим явищем в житті вихованців дитячо-юнацької спортивної школи «Темп Вінниця», яка працює з 2018 році на базі Вінницького міського палацу дітей та юнацтва.

Сьогодні в дорозі 36 футболістів різних вікових груп і спочатку тренер взагалі сам збирався їх везти на турнір, але після консультацій, до поїздки долучились батьки і мами кількох юних спортсменів.

Незважаючи на гамір, коли прийшов час і оголосили прибуття потягу, тренер організовано вивів дітей на перон, провів для них ще одну інструкцію щодо безпеки на пероні та дій у вагоні поїзду, і всі вони слухняно і вже досить тихо разом з речами і валізами вишикувались на трохи освітленому пероні другої колії.

Я дивився на цю картину і по-доброму заздрив вінницьким дітям, адже ці пригода без сумніву, запам’ятається їм надовго, а може й на все життя. Ні, бердичівські спортсмени теж багато їздять на змагання, але в основному на автобусах, а це погодьтесь, зовсім інші емоції та враження.

А ті, хто не ходять на секції чи на танці в Бердичеві майже позбавлені можливості їх отримати, адже вчителі в більшості не хочуть морочити собі голови, організовуючи поїздки чи походи. Їм набагато простіше провести урок в класі, чи в кращому випадку в актовій залі поспівати про інші міста і країни.

Так, це не просто організовувати, але так, це потрібно робити. Навички спільних подорожей значно спростять дитині адаптацію до подальшого самостійного життя, та й в дитячому віці сприяють згуртованості учнівських колективів і виробленні стимулів для навчання і творчості.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.