Неділя, 1 Жовтня

На ювілейному студентському артмайданчику «Бердичівському педагогічному – 100!»

03 трав. 2023 Вікторія Кучерява

Сторінки ювілейного  2023-го року творча родина Бердичівського педагогічного фахового коледжу відкрила різноманітними освітніми та мистецькими івентами. У циклі весняних подій – презентація цікавих проєктів, творчі конкурси, віртуальний фотоальбом та челендж вітань. На початку травня студенти відзначили 100-річчя улюбленої alma mater, «світлого оберегу» і «серця криниці», на креативному артмайданчику.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Травнева подія поєднала минуле, теперішнє і майбутнє. На зустріч прийшли випускники різних років, нинішні студенти та абітурієнти, викладачі закладу освіти й партнери-однодумці. У дружньому колі дякували військовослужбовцям Збройних Сил та всім, хто наближає Перемогу своєю працею, творчістю й добрими справами. Тихою молитвою вшанували пам’ять українських  захисників, чиї життя забрала війна…

Харизматичний гурт чарівних ведучих: студенток Алесі Бондаренко, Анастасії Гольської, Дарії Гуменюк, Тетяни Денисевич, Анастасії Мельник і Софії Оксентюк – «диригував» програмою та настроєм присутніх.

Хвилюючу атмосферу щирості й задушевності створювали дует переможниць VІІ-го Регіонального фестивалю-конкурсу «Музика, що єднає молодь», майбутніх коледжанок Анастасії Гайдаманчук та Оксани Ковалевської і талановиті студенти: вокально-інструментальний ансамбль «Крещендо», дует Анастасії  Півоварчук та Єлизавети Боримської і тріо «Акорд».

Свої почуття передавав ритмічними рухами студентський аматорський колектив «ComonDance».  

По-особливому тепло звучало привітання директора Бердичівського педагогічного фахового коледжу Алли Лейчук: «Ви всі – свідки та творці історії нашого закладу. Початок його літопису сягає 1923-го року. Щоденною працею, маленькими, але впевненими кроками, спільними зусиллями ми наближаємо Перемогу. Нехай наступні століття будуть прекрасними та успішними для студентів і всього колективу!» Депутатка Житомирської обласної ради, викладач-методист БПФК Людмила Кицак передала коледжанській спільноті слова привітань від народного депутата України Богдана Кицака: «Педагогічний коледж – велика сім’я та єдина родина. І кожний робить свій внесок у його історію, в історію міста й країни».

Бердичівському педагогічному – 100 років! Він завжди сучасний, молодий, діяльний і креативний. БПФК – це рух уперед, творчий пошук, щедре на цікаві події життя, синергія молодості та мудрості, прагнення досягати й перемагати. Це дружний колектив, який об’єднує  340 талановитих, розумних та ініціативних студентів і 135 працівників, відданих своїй справі, 70 із них – компетентні, високопрофесійні педагоги!

Під час годинного дійства чимало разів звучали слова подяки всім, хто «пише будні коледжу, перетворює їх у свята, навчає і навчається, керує, працює, дбає про комфорт та затишок – мудрих керманичів, висококласних, просто неймовірних викладачів, небайдужого колективу залаштункових працівників – лаборантів, співробітників бухгалтерії, бібліотеки, гуртожитку, відділу кадрів і техпрацівників та, звичайно, студентів БПФК».

До 100-річного ювілею пройшов конкурс авторської поезії і прози «Мій коледж у часі і просторі». У творчих роботах його учасники ділилися своїми думками, почуттями і спогадами. В одній із локацій артмайданчика розташувалась експозиція малюнків «Коледж очима студентів». Поруч – фотовиставка «Трансформація автентичної символіки в сьогоденні», де студенти презентували свої родинні символи. На світлинах відображені шановані духовні святині – ікони і Біблія, сімейні реліквії – українські хустини, мамині вишиті сорочки, бабусині сережки, дідусин дерев’яний лелека, подаровані рідними прикраси – ґердани і персні, глиняні вироби та камізелька від прадідуся. Така ініціатива спонукає досліджувати своє родинне дерево, походження вінтажних речей, зберігати їх і використовувати, пов’язуючи минуле та сьогодення.

Організатори і натхненниці конкурсів, заступник директора з гуманітарної освіти і виховання Наталія Дукач та викладач практичного навчання в майстерні і декоративно-прикладного мистецтва Ольга Шевчук вручили

кращим із кращих учасників, відмінникам навчання й активістам студентського життя відзнаки, грошові нагороди та пам’ятні Дипломи.

БПФК пишається випускниками, серед яких – науковці, керівники установ, закладів та організацій, музиканти, співаки, композитори, поети, педагоги і Герої-захисники України. Випускниця 2021-го року Крістіна Бубровська присвятила педагогічному коледжу вірш, де згадує «дивні ідеї, плани, гучний сміх, наші перерви, пари, семінари»:

Я дякую, що ти мене обрав,

І ми з тобою поєднані навіки!

Випускниця 2018-го року Наталія Рощенюк адресувала рідному закладу побажання Перемоги, віри та усмішок і натхненну пісню.

В ювілейному челенджі вітань рідному коледжу у соціальних мережах можна побачити і почути щирі слова подяки й теплі коменти викладачів циклових комісій, студентів теперішніх і колишніх. Зворушують численні зізнання в любові коледжу: «хто тут навчався – той універсал», «найкращі і щасливі роки життя», «чудовий колектив, креативна атмосфера», «панує відчуття рідного дому, де надихають, окрилюють та відкривають цілий світ», «безмежно пишаємося…».

Ведучі програми запропонували студентам вікторину з питаннями про історію коледжу, визначні події в його життєписі й творчі особистості та поділитися думками про альма-матер.   

У день народження педколеджу на студентському артмайданчику всіх частували смаколиками, кавою  та чаєм і запрошували до символічної фотозони, яку  подарували 100-річному ювіляру випускники 2023-го.

Багато років колектив БПФК взаємодіє з Центром  позашкільної освіти ім. Олександра Разумкова. Чимало гуртківців стають студентами коледжу, а його випускники повертаються у ЦПО в якості педагогів. Зразковий ансамбль сучасного танцю «Шакті» порадував своїх друзів зі студентської родини експресивною, повною енергії та емоцій композицією. Керівника творчого колективу Тетяну Захарчук і Центр позашкільної освіти відзначили Листами подяки.

Спів народного хору «Полісся» (керівник – Ольга Яблонська, керівник оркестрової групи – Тарас Дем’янчук) завжди торкається струн душі і стає її частинкою. Разом із його учасниками присутні на артмайданчику піднесено промовляли: «Хай живе, хай живе вільна Україна!» з вірою: буде мир, буде Перемога, і зацвіте калина рясно…

Бердичівський педагогічний коледж переступив віковий рубіж. Попереду – наступні цікаві дійства і творчі імпрези на честь ювілею. А далі – нові сторіччя, нові покоління талановитих викладачів та студентів, нові яскраві події у житті багатоликого і дивовижного БПФК…

pedkoledz1

pedkoledz2

pedkoledz3

pedkoledz4

pedkoledz5

pedkoledz6

pedkoledz7

pedkoledz8

pedkoledz9

pedkoledz10

pedkoledz11

pedkoledz12

pedkoledz13

pedkoledz14

pedkoledz15

pedkoledz16

pedkoledz17

pedkoledz18

pedkoledz19

pedkoledz20

pedkoledz21

pedkoledz22

pedkoledz23

pedkoledz24

pedkoledz25

pedkoledz26

pedkoledz27

pedkoledz28

pedkoledz29

pedkoledz30

pedkoledz31

pedkoledz32

 

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.