П'ятниця, 9 Червня

У суді Бердичева практикуються майбутні юристи

24 трав. 2023 Пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області

У Бердичівському міськрайонному суді проходять практику студенти, які здобувають спеціальність «Право» у вищих навчальних закладах. Нині - це двоє студентів 4-го курсу Бердичівського фахового коледжу промисловості, економіки і права, які проходять переддипломну практику, студент 4-го курсу Житомирського торговельно-економічного фахового коледжу ДПЕУ та студентка 2-го курсу Поліського національного університету, які проходять виробничу практику.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Майбутні юристи під керівництвом досвідчених наставників знайомляться з судовим процесом: відвідують судові засідання, дізнаються про можливість проведення засідання у режимі відеоконференції, з’ясовують особливості розгляду справ суддями одноособово та колегією суддів, спостерігають, як працюють судді у засіданнях та поза ними. Також студенти знайомляться зі структурою та організацією роботи установи: вивчають нормативні матеріали, що регламентують діяльність суду, знайомляться з роботою працівників архіву та канцелярії, помічників суддів та секретарів судових засідань.

Якісна практика – це завжди запорука успішного засвоєння знань. Кожен студент має своє індивідуальне завдання, за яким по завершенні практики складатиме звіт. Проходження практики в суді є цікавим та корисним етапом навчання для студентів-правників, оскільки вони отримують унікальну можливість закріпили теоретичні знання практичними навичками, навчитися працювати в колективі та відчути справжню атмосферу правосуддя. А ще - мають гарну нагоду переконатися у правильності вибору професії та визначитися з юридичною спеціалізацією на майбутнє. 

praktykanty1

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.