Неділя, 1 Жовтня

Будівля другої бердичівської школи стрімко руйнується, потрібні термінова експертиза і ремонт

Про це начальник міського управління освіти і науки повідомила депутатів міської ради на засіданні постійної комісії з питань ЖКГ, яке відбулось в понеділок в рамках підготовки до чергової сесії.

 

 

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Вона розповіла, що тріщини на корпусі молодших класів значно збільшились і «маячки», встановлені колись для їх моніторингу, розірвало. В класах вже помітні тріщини з середини приміщень, розірвані шпалери, що свідчить про те, що будівля зазнає руйнувань. З двох класів учнів вже перевели до інших приміщень, але ситуація потребує негайного втручання. За аналогією з іншими подібними об’єктами можна передбачити, що тут потрібно буде укріплювати фундаменти та проводити стяжку стін металевими конструкціями.

Але те, що очевидне на перший погляд, потрібно, щоб було перевірене спеціалістами та експертами, тому при розгляді питання про внесення змін до міської цільової програми розвитку освіти вона запропонувала виділити додатково з міського бюджету 1 мільйон гривень. В пояснювальній записці написано, що це кошти на капітальний ремонт частини будівлі, але при спілкуванні з депутатами очільниця управління пояснила, що це лише на проект і експертизу. Попередньо вона обговорювала з представниками проектантів, що проект може коштувати 600 – 800 тисяч гривень.

Крім цієї потреби освіта Бердичева ще потребує додаткових коштів і на виплату зарплати вчителям та тренерам ДЮСШ, комп’ютери для централізованої бухгалтерії та оновлення вузла обліку газу в Скраглівській школі. А кошти в сумі 750 тисяч, які планувалось витратити на проекти сховищ в трьох закладах освіти перенести на капітальний ремонт частини покрівлі ліцею № 12.

Сховища все одно в цьому році не вдасться почати будувати, а потім проекти застаріють і будуть потребувати оновлення, а дах на дванадцятій школі потрібно ремонтувати терміново.

2shkola1

2shkola2

2shkola3

2shkola4

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.