П'ятниця, 22 Вересня

В Бердичеві ліквідують ліцей № 3

Таке рішення планують прийняти на черговій сесії Бердичівської міської ради, яка відбудеться вже завтра.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

На засіданнях постійних комісій з цього питання доповідала начальник управління освіти і науки Валентина Адаменко. Вона розповіла, що за рахунок такого рішення управління зекономить близько двох мільйонів гривень. Це зарплати директора, заступника та вчителів.

Станом на зараз в цьому ліцеї числилось 61 учень, з них 39 чоловік – це засуджені місцевих колоній. І як показала перевірка, в більшості з них вже давно є атестати про середню освіту, а записуються на навчання вони просто, щоб відпочити від роботи.

Інша причина ліквідації ліцею, який останніми роками виконував функцію вечірньої школи – зміна законодавства. Тепер екстернат можна організовувати в будь-якій школі, тож і потреба тримати для цього окремий заклад відпала. В Бердичеві планується його організувати на базі 12 школи.

Зрозуміло, що фізично третя школа давно не працює, а її керівництво останнім часом знаходилось в будівлі п’ятої школи. Директор нині в ЗСУ, виконує обов’язки Інна Рощенюк.

Рішенням, яке завтра мають прийняти передбачається створити ліквідаційну комісію, провести інвентаризацію, попередити працівників про звільнення та провести інші процедури, пов’язані з ліквідацією юридичної особи

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.