Вівторок, 3 Жовтня

Студенти Бердичівського коледжу взяли участь у Всеукраїнській наукові конференції

Студенти Бердичівського коледжу промисловості економіки і права Юліанна Ревковська та Микита Жук (науковий керівник – Гнатишин А.В.) взяли участь у Всеукраїнській студентській науково-практичній онлайн-конференції «Перші кроки в науці: науковий пошук студентів фахових коледжів»-2023.


У рамках Фестивалю науки, який відбувся 18 травня 2023 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка на базі фахового коледжу «Універсум», здобувачі освіти та викладачі навчальних закладів з понад 20 міст України обговорювали актуальні проблеми сучасної педагогіки, наукової роботи та напрямків розвитку креативного мислення.

Великий інтерес спричинило обговорення сучасних напрямків у науці та вплив наукової діяльності на формування особистості студентів.

Доповіді студентів нашого коледжу будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції.

За результатами роботи учасники конференції отримали відповідні сертифікати.

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.