Четвер, 28 Вересня

Рятувальники Бердичівського району посилили заходи безпеки для учасників НМТ

08 черв. 2023 Дар’я Мішина

Випускники шкіл вже розпочали здавати Національний мультипредметний тест, а для того, щоб це було не лише результативно, але і безпечно, до заходів долучили представників поліції, медиків та працівників ДСНС.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Рятувальник В’ячеслав Олішевський розповів, що працівниками Бердичівського районного управління ГУ ДСНС України у Житомирській області проводяться інструктажі з керівниками закладів щодо того, як дотримуватися правил техногенної та пожежної безпеки на об’єктах.

Окрім цього, рятувальники нагадали правила користування первинними засобами пожежогасіння, порядку укриття під час повітряної тривоги та дій, яких необхідно дотримуватися при виявленні вибухонебезпечних предметів на об'єктах, задіяних до проведення національного мультипредметного тестування.

Маємо надію, що здобутими навичками не доведеться нікому користуватися, але знати їх це безумовно важлива складова у такий неспокійний час. 

NMT1

NMT2

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.