Четвер, 28 Вересня

Початок навчання в бердичівських коледжах та училищах

06 вер. 2023 Сергій Орищук

Після палкого і сонячного літа – настає осінь, яка віщує про початок нового навчального року в місцевих закладах освіти. Про старт навчання в бердичівських коледжах та училищах детальніше розпитали в студентів 1 та 2 курсів.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Гарне бомбосховище, позитивно налаштований колектив, гідна база навчання – так відгукуються про Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права студенти. Як запевнила студентка другого курсу кваліфікації «Юрист» Дарина, організація нового навчального року дуже добра. Для студентів створені всі належні умови, перші дні навчання взагалі викликають тільки позитивні емоції. 1 вересня відбулося традиційне вітання першокурсників, 245 абітурієнтів обрали саме цей заклад.

Не менш позитивно відгукуються студенти Бердичівського педагогічного коледжу. Студенти 1 курсу радо відгукуються про початок навчання, з нетерпінням чекаючи вдалого продовження. «Головне, що навчання не дистанційне, а з іншим впораємося!» – запевняють студенти. Від студентів старших курсів, чути лише позитивні відгуки про цей заклад. Одна зі студенток на запитання про те, чи вагалася вона із вибором навчального закладу відповіла: «Я дуже рада, що обрала саме БПК, це місце немов одна велика сім’я, тому не вагалась ні секунди, старатимусь та буду досягати успіхів».

Державний навчальний заклад «Бердичівське вище професійне училище» також радо вітав студентів. Анна, студентка 1 курсу, розповіла, що цей вересень відчувається по-особливому, тому що вступ до училища – це новий, незвіданий, але дуже захоплюючий етап в її житті. Звичайно, на душі присутній сум за рідною домівкою, але незвідане кличе, тому дуже цікаво, яким буде перший навчальний рік в училищі.

Дівчина каже, що єдиним мінусом є те, що заклад розташований далеко від центру міста, тому буває важкувато дістатися до нього, але це лише маленькі дрібнички, в цілому все краще ніж вона очікувала, запевнила нас студентка.

stydenty1

stydenty2

Відео

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.