Четвер, 28 Вересня

У бердичівській восьмій школі почали будувати укриття

Учні цієї школи вже другий рік змушені займатись «в приймах». Сталось це тому, що в школі немає ні укриття, ні навіть найпростішого сховища, де можна перебувати під час повітряної тривоги.

 


Позмінно діти навчаються в п’ятій школі, хоча це зовсім незручно їм та їхнім батькам, які мають думати, як доставляти дітей до школи та повертати додому.

 

На початку року, за ініціативою директорки школи, яка є депутатом міської ради, було прийнято рішення про будівництво на території восьмої школи об’єкту подвійного призначення – укриття, що може використовуватись в мирний час в якості спортзалу, якого в школі теж немає.

На жаль, бюрократичні процедури по фінансуванню, проектуванню, тендеруванню та узгодженню затягнулись. І якщо на початку року сподівались, що першого вересня це будівництво вже буде звершено, то влітку стало зрозуміло, що такі прогнози є нереальними.

На початку серпня батьки дітей восьмої школи влаштували протест проти такого повільного вирішення проблеми, планували вийти під міськвиконком, але міська влада їх випередила та провела зустріч з батьками в школі.

Першого вересня, діти, на жаль, знову пішли до п’ятої школи, а бюрократичні процедури все відтягували початок будівельних робіт. І ось, нарешті вони почались.

На колишньому спортмайданчику тепер працює важка техніка, риють котлован під майбутній підземний спортзал. За умовами договору з підрядною організацією будівництво має бути завершене до кінця року. І дітям, і вчителям, і батькам лишається лише сподіватись, що саме так і буде.

8shkola1

8shkola2

8shkola3

8shkola4

8shkola5

8shkola6

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

Три ведмеді запрошує на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.