Вівторок, 5 Грудня

У останній тиждень вересня бердичівські заклади позашкілля відзначають професійне свято

25 вересня в Україні відзначає своє професійне свято позашкільна спільнота « День позашкілля». Тому у цей день делегація Центру позашкільної освіти ім.О.Разумкова м.Бердичева взяла участь у Всеукраїнському форумі " Позашкільна освіта 2023: сучасні виклики та рішення", що проходив у місті Києві.

На другий день відрядження, 26 вересня Правління Міжнародної асоціації позашкільної освіти провели засідання у якому взяла участь Олена Боровська, що є керівником Житомирського відділення МАПО, а також керівником Бердичівського ЦПО ім. Разумкова. На засіданні підвели підсумки діяльності асоціації у 2023 році, та розпочали планування роботи на наступний рік, а також вирішили нагальні робочі питання.

А 27 вересня представники двох амбасадорів позашкілля у Бердичеві: дитячо-юнацької спортивної школи ім. В.О. Лонського та центру позашкільної освіти ім.О. Разумкова були запрошені на обласну нараду «Позашкілля Житомирщини: Безпека. Доступність. Креативність».

Захід був проведений у Центрі позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради. Організаторами стали Департамент освіти і науки Житомирської облдержадміністрації спільно із Центром позашкільної освіти для дітей та молоді Житомирської обласної ради.

У нараді брали участь керівники закладів позашкілля та спеціалісти відділів освіти.

Олена Боровська, що є обіймає посаду керівника Бердичівського ЦПО ім. Разумкова, а також є керівником Житомирського відділення Міжнародної асоціації позашкільної освіти, отримала почесну місію привітати колег з Днем позашкілля та вручити Грамоти МАПО справжнім професіоналам- позашкільникам Пантус Наталії та Володимиру Васьківському під час заходу.

Ірина Євгенівна Федорук, що є тимчасово виконуючою обов’язки керівника ДЮШС ім. Лонського була присутня на нараді разом з тренером Бірюком Валерієм, котрий на заході був відзначений подякою, за сумлінну працю.

Бірюк Валерій працює тренером з боксу у спортивній школі протягом двох років і є молодим спеціалістом, проте за цей час під його тренерством 10 учнів вже виконали 1 дорослий розряд. А його підопічний Влад Колотніцький, отримав звання майстра спорту. За таку сумлінну працю молодого тренера нагородили подякою та побажали ще більшого успіху у подальшому.

У свою чергу редакція РІО Бердичів вітає заклади позашкілля з їхнім професійним святом, та дякує за ту працю, що так старанно вкладають у молоде покоління бердичів’ян. Бажаємо вам наснаги та успіху і мирного неба над головою.

І будемо сподіватись, що ваша діяльність не тільки збільшить число призерів та медалістів творчих конкурсів, але й зменшить число наркоманів та злодіїв, про яких, на жаль теж доводиться нам писати досить часто в розділі кримінальної хроніки.

Бердичів / РІО-Бердичів / Новини Бердичева

Бердичів / РІО-Бердичів / Новини Бердичева

Бердичів / РІО-Бердичів / Новини Бердичева

Бердичів / РІО-Бердичів / Новини Бердичева

Бердичів / РІО-Бердичів / Новини Бердичева

Бердичів / РІО-Бердичів / Новини Бердичева

Бердичів / РІО-Бердичів / Новини Бердичева

Відео

Анастасія Поліщук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.