Вівторок, 5 Грудня

Хто у Бердичеві отримає новорічні подарунки?

14 листопада на засіданні виконавчого комітету голосували за проєкт рішень, який щороку піднімає настрій всім першокласникам Бердичева. Діти не знають про те, що питання про новорічні подарунки вирішує влада міста, затверджуючи це рішення на засіданні, але дуже їх чекають та радіють від святкових солодощів.

Читайте нас на Telegram // Facebook // Підтримати РІО //

Тож на сьогоднішньому засіданні розглядали проєкт рішення про придбання новорічних подарунків. Про це детальніше розповіла членам виконавчого комітету начальниця управління освіти і науки Валентина Адаменко.

Цього року на свято отримають подарунки всі першокласники, а також учні 2-11 класів, які мають пільги та перебувають на очному навчанні або навчаються за формою педагогічного патронажу у закладах загальної середньої освіти Бердичівської громади. Також солодощі отримають падчерки та пасинки на рівні із дитиною учасника АТО/ООС/бойових дій у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, якщо вони проживають у сім’ї, стосунки якої зареєстровані шлюбом.

Серед пільгових категорій:

 • діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;
 • діти із сімей, які зареєстровані в органах соціального захисту населення і отримують державну соціальну допомогу;
 • діти, батьки яких мають право на пільги, встановлені законодавством України для сімей загиблих (померлих) ветеранів війни;
 • діти з інвалідністю;
 • діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних та спеціальних класах;
 • діти із числа ВПО та діти, які мають статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;
 • діти, один із батьків (батьки) яких має статус УБД;
 • діти, які перебувають у складних життєвих обставинах (за списками, затвердженими наказом міської служби у справах дітей);
 • діти, які мають статус особи, що постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Загалом в управлінні освіти нарахували 5 тисяч 62 дитини, які за цими критеріями були зазначенні у списках, попередньо наданих директорами шкіл. За підрахунками на подарунки має бути витрачено 800 тисяч гривень, новорічний пакунок повинен містити не менше ніж 400 грамів солодощів.

Валентина Адаменко зауважила, що жодних додаткових коштів на здійснення закупівлі виділяти не потрібно, ці витрати цілком вписуються у закладений бюджет управління освіти.
 

Відео

Анастасія Поліщук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

 • Послуги асенізатора в Бердичеві
 • pamyat
 • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.