Школи району звітують про підготовку — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Школи району звітують про підготовку

Сьогодні розпочався об’їзд навчальних закладів району з метою оцінки їх підготовки до нового навчального року. Як повідомила начальник районного відділу освіти, розроблена спеціальна анкета для того, щоб перевіряючі нічого не забули перевірити.

 

Крім того, свої документи обов’язково оформляє представник санепідемслужби, якого включено до складу комісії. За один день планується об’їхати північні села району (Солотвин, Рея, Никонівка, Половецьке та інші) та школи в Буряках і Райгородку. Другого дня -  всі інші школи.  Чи буде необхідним реформувати шкільну мережу району (по-простому – закривати якісь школи), стане зрозумілим після проведення цієї інспекції. Про результати перевірки постараємось розповісти в наступних публікаціях.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.