Вчителі міста до школи готові — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Вчителі міста до школи готові

30 серп. 2010 Аліна Бондаренко

«Шановний Василь Костянтинович, Іван Омельянвич, любі мої освітяни…» - саме з таких слів розпочала вчительську конференцію начальник відділу освіти сьогодні зранку. Пані Адаменко запропонувала вести роботу не у звичному режимі, а заслухати звіт, який триватиме лише годину, потім насолодитись концертом циркової студії «Жанр». Обговорення самої конференції провести у робочому порядку безпосередньо у школах, на вчительських засіданнях. Таку пропозицію вчителі підтримали бурними оплесками.


Та й сам звіт був нестандартний, на широкому екрані присутні проглянули відео файл, який ніс інформацію, про здобутки минулого навчального року, трішки аналізували і найближче майбутнє.
Багато розповідали про хороше. Про те, що подарунків міський голова на початку минулого навчального року на двісті тисяч презентував, і реконструкцію ДНЗ №2 розпочали, і один мільйон двісті тисяч витрачено з міського бюджету на харчування, а у цьому році й того більше буде. Розповідали про досягнення наших вчителів та дітей, їх спільну роботу та взаєморозуміння. Багато чого гарного розповіли а от про проблеми майже ні слова.
Промайнуло лише те, що у дитячих садках не вистачає груп. Занадто багато дітей цього року. Думаю, що це проблема лише міської влади, а от для батьків міста – це здобуток. Пролунало й про недостатню обізнаність вчителів про проведення атестацій та регулярних курсів підвищення кваліфікацій, особливо ця проблема з вчителям, яких прийняли на роботу після 1996 року.
По завершенню конференції на сцену піднялись міський голова, його заступник Іван Омельянович та Микола Денисович Слівінський, заступник начальника управління відділу освіти облдержадміністрації. Пролунало багато вітальних слів, обіцянок від Василя Костянтинова зробити сюрприз до Дня вчителя, а усім директорам шкіл міський голова вручив квіти та Подяки.
Гарною традицією у місті вже давно стало згадування ім’я міського голови при усілякій гарній нагоді. От і цього разу я просто втомилась рахувати скільки ж разів з динаміків лунали вислови «завдяки міському голові, дякуємо міському голові та шановний Василь Костянтинович».

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.