Педагогічна конференція в районі — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Педагогічна конференція в районі

30 серп. 2010 Анна Павловська

alt

Сьогодні у районному будинку культури відбулась серпнева педагогічна конференція. На ній виступаючі часто цитували класиків, та склалось враження ностальгії за Радянським Союзом – на сцені президія, де представники районної влади зі старанно прихованими позіхами слухали виступи присутніх. Педагоги жваво перешіптувались, раді тому, що відірвались від домашніх турбот.

Розпочала конференцію Тетяна Володимирівна Наумчук – начальник районного відділу освіти. У своєму виступі вона зосередила увагу присутніх на проблемах, що є в освіті. Так за її словами у районі згідно діючої програми «Шкільний автобус» придбано три автобуси, що відвозять дітей на навчання. Але потрібно ще хоча б стільки ж для усунення проблем зі шкільним транспортом у селах. Також  існують проблеми з сучасними технічними засобами навчання. Всього 271 комп´ютер є у сільських школах,тобто на 20 учнів – один комп´ютер. Якісна освіта – це головне. Сьогодні освіта у Бердичівському районі має хороше фінансування, та спостерігаться поліпшення умов освіти. Видатки на освіту збільшено, але демографічна ситуація в районі залишає бажати кращого. Участь двохсот цьорічних випускників районних шкіл у ЗНО показала,що є позитивні зрушення, але недоліки теж існують.

Голова РДА Олег Антонович Шевчук повідомив присутнім, що «вперше всі три гілки української влади рухаються в одному напрямку». Та повідомив, що за чотири місяці на посаді голови райдержадміністрації ознайомившись з життям району, склав план подальших дій. Зокрема ним було підняте питання про доцільність пришкільних таборів у районі. Адже 180 тисяч гривень виділені на їхнє фінансування нераціонально використовуються. « У більшості таборів дітям читали лекції та годували, після чого всі розбігались по домівках сапати картоплю».Паном Шевчуком було запропоновано частину коштів, що виділено на пришкільні табори пустити на оздоровчий табір «Березовий гай», який не один раз  пропонували продати. І в якому відпочивали цього року аж близько 19 дітей з Бердичівського району, решта дітей приїздила з усієї області.

Офіційну частину конференції трохи розрядили виступи юнних артистів районного будинку культури. Виступи дітлахів на фоні трибуни та президії знову навіяли спогад про СРСР.

На конференції вітали молодих педагогів, що саме закінчили ВУЗи та збираються ступити на не легку вчительську стежину. Їм вручали квіти,пам´ятні знаки та трудові книжки. Також  на святі був присутній представник Житомирської ОДА Василь Петрович Сухораба, який разом з Тетяною Володимирівною нагороджував грамотами відділлу освіти кращих педагогів,та директорів шкіл. Вчителі бурхливими оплесками вітали колег.

 P.S. На завершення конференції слово взяв Олег Антонович Шевчук, який повідомив, що Тетяна Володимирівна Наумчук, що чудово звітувала про роботу відділу освіти, написала заяву про звільнення за власним бажанням. Отже, ще одного представника минулої влади відправили на заслужений відпочинок. Нового начальника  районного відділу освіти незабаром буде представлено загалу.

alt

altalt

alt

 


Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.