Чи варто батькам готувати бутерброди в школу? — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Чи варто батькам готувати бутерброди в школу?

02 вер. 2010 А.Павловська

alt

З початком нового навчального року постає питання харчування  у шкільних їдальнях  нашого міста. Діти, особливо старшокласники, надають перевагу смачним, але не дуже корисним чіпсам, сухарикам і т.д, під час великої перерви бігаючи за цією «смакотою» до найближчих  кіосків чи магазинів.

Скільки буде коштувати харчування у школах та дитсадках цього року, та чи варто батькам готувати бутерброди, поцікавилась я у Валентини Василівни Адаменко, начальника міського управління освіти та науки. За її словами, вартість гарячого обіду для школярів батькам коштуватиме 4,30 грн на день. Учні 1 – 4 класів харчуються безкоштовно. Діти, що відвідують групу подовженого дня, їдять ще раз, тому батькам доведеться доплачувати приблизно 2 – 3 гривні  залежно від меню. Вартість харчування в ДНЗ становить 13 грн на день, половину вартості харчування сплачує міська влада, половину - батьки.

Безкоштовні обіди в школах та ДНЗ надаються дітям з малозабезпечених сімей, що зареєстровані в органах соціального захисту населення і отримують державну допомогу, а також дітям, що мають статус постраждалих від аварії на ЧАЕС.

 Готувати дітям бутерброди до школи, чи ні – залишається на розсуд батьків .

Але, зі слів Валентини Адаменко, продукти в шкільні їдальні завозяться щодня, вони закуповуються на тендерній основі. Перевага надається товаровиробникам,що мають відповідні сертифікати якості.

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.