Центр імені О.Разумкова потребує допомоги — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Центр імені О.Разумкова потребує допомоги

09 вер. 2010 Анна Павловська

Ценр позашкільної освітиМи неодноразово висвітлювали на шпальтах газети роботу центру позашкільної освіти
імені О.Разумкова. В минулому році відбулось об'єднання його трьох відділень у Центр позашкільної освіти. Зараз його очолює Олена Валентинівна Боровська – заповзята та цілеспрямована жінка. Цей заклад зараз потребує допомоги та підтримки. Наприклад, проблеми  з ремонтом влітку вирішували батьки та вихователі, власноруч фарбуючи та клеючи шпалери в кабінетах.

 
«Після об'єднання сам процес роботи не змінився, просто потроїлись результативність праці, та досягнення вихованців» - розповідає Олена Миколаївна Ланцова - методист відділу художньо-естетичного виховання. Робота гуртків розпочнеться за розкладом з 15 вересня, групи дітей ще доукомплектовуються. На базі центру, що знаходиться на вул. Свердлова 21, де знаходиться відділення художньо-естетичного виховання діють 23 гуртки. У художньо-естетичному відділенні з'явились два нові гуртки – це гурток петриківського розпису - керівник Людмила Андріївна Черниш, та театральний – керівник Валентина Володимирівна Ратушинська . Зараз діти стали більш практичніші, їх цікавлять лише те, що може їм знадобитися у майбутньому: англійська мова, вокал, хореографія, театральний гурток. Діти стали менше відвідувати гуртки, де результат роботи видно не одразу. Сучасним дітям потрібно навчитись посидючості, терплячості - саме ці риси виховують гурток в'язання «Чарівні спиці» керівник Маргарита Геннадіївна Новицька, вишивки «Україночка» - керівник Людмила Миколаївна Кравчук, та декоративної композиції «Художник-майстер». Вироби вихованців можуть прикрасити навіть сучасний інтер'єр. Туристичний гурток під керівництвом Ігоря Миколайовича Самотошнікова та Миколи Володимировича Піщева допомагає краще пізнати українську природу, та гори, загартувати характер,крім того, діти вчаться співіснувати з природою. 
 Танцювальні колективи центру відомі скрізь по всій Україні, мають численні нагороди та відзнаки з різних конкурсів та змагань. П'ять колективів мають звання зразкових. Всі педагоги центру є фахівцями, які мають власну концепцію розвитку дітей і спрямовують її на всебічний розвиток підростаючого покоління. Своїми першими враженнями від колективу зі мною поділилась Ольга Михайлівна Кияніченко молодий методист центру «Випадкових людей у колективі немає, усі вони обдаровані, мають потяг до нового. Розпалюють божі іскри таланту у кожній дитині. Завжди працюють над самовдосконаленням » 
У цьому закладі працюють і колишні гуртківці, які брали за приклад своїх вихователів.
Якщо ви прагнете розвити таланти свого обдарованого чада, обов'язково приводьте його у центр дитячої творчості імені О.Разумкова. Центр дає можливість здобути додаткову освіту, розкрити творчі здібності та обдарування. Приймаються діти віком від 5до 18 років.КарпатиaltaltВироби вихованців
 Для батьків, що прагнуть розвивати таланти своїх дітей, публікуємо повний список гуртків, клубів та творчих об'єднань центру позашкільної освіти імені О. Разумкова.
Відділення науково-технічної творчості (адреса вул. К.Лібкнехта,86)

- початкове технічне моделювання
- авіа моделювання
- ракето моделювання
- автотрасовемоделювання
- судномоделювання
- користувача ПЕОМ
- основи програмування
- радіоелектронне конструювання
- технічний дизайн
- паперова пластика
- природа й фантазія
- моделювання іграшок-сувенірів
- бісероплетіння
- стендове моделювання
Відділення еколого-натуралістичного напрямку(адреса вул. Ботанічна,2)
- Юні знавці лікарських рослин
- Юні квітникарі-аранжувальники
- Юні друзі природи
- Юні овочівники
- Юні екологи-краєзнавці
- Юні натуралісти
- Юні квітникарі
- Юні біологи
- Юні лісівники-дендрологи
- Любителі домашніх тварин
- Основи екологічних знань
Відділення художньо-естетичного виховання(адреса вул.Свердлова,21)
- зразковий театр пісні «Краплинки»
- вокальний гурток «Веселка»
- вокальний гурток «Золотий ключик»
- естрадні гуртки
- ансамбль джазового співу «Старий рояль»
- гурток «Петриківський розпис»
- гурток народної вишивки «Україночка»
- гурток в'язання «Чарівні спиці»
- гурток «Бісеринка»
- гурток образотворчого мистецтва «Палітра»
- гурток декоративної композиції
- театр мініатюр
- драматичний гурток
- туристичні гуртки
- гурток англійської мови
- гурток спортивно-бального танцю «О-ля-ля» 
- творче об'єднання «Художник-майстер»
- зразковий ансамбль бального танцю «Валентина»
- зразковий ансамбль народного танцю «Шакті»
- зразковий ансамбль сучасно - бального танцю «Колібрі»


 

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.