В Бердичеві зростає престиж спеціальності "педагог" — РІО Бердичів
  • buhoblik800

В Бердичеві зростає престиж спеціальності "педагог"

14 вер. 2010 Анна Павловська

пед

Цього року Бердичівський педагогічний коледж зарахував до своїх лав 200 абітурієнтів. Які зміни стались на початку навчання, та що пропонує коледж своїм студентам?

 

Про конкурс та кількість абітурієнтів розповіла Наталя Іванівна Гордійчук - секретар приймальної комісії бердичівського педагогічного коледжу. «Суттєвих змін у прийомі документів та процесі навчання не відбулося -

 на стаціонар після 9 класу вступили 150 абітурієнтів. Вони гідно витримали великий конкурс - по 3-4 людини на місце. Збільшилась кількість абітурієнтів, що при вступі подавали оригінали – сертифікатів виданих незалежним центром оцінювання, що свідчить про зростання престижу  педагогічних спеціальностей які пропонує коледж. Цього року студентські ряди коледжу поповнили сильні абітурієнти з високими балами.»

Також зросла кількість бажаючих навчатись на заочному відділенні за спеціальністю «Дошкільне виховання». А це, за словами Наталі Іванівни, пов'язано з урядовою програмою про обов'язкове дошкільне виховання, завдяки якій  планується відкриття багатьох дитячих дошкільних закладів.

altaltГордійчук

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.