У вчителів свято - дітям радість — РІО Бердичів
  • buhoblik800

У вчителів свято - дітям радість

30 вер. 2010 Анна Павловська

alt

Свято вчителя – це свято країни, бо кожен пам’ятає про своїх учителів як про людей, що дають знання, несуть світло в дитячі душі.

Сьогодні, 30 вересня, напередодні Дня вчителя усіх педагогів району зібрали у районному будинку культури, де для них відбувся святковий концерт. Творчі колективи районного будинку культури своїми виступами дивували та зачаровували присутніх. На урочистості завітав Олег Антонович Шевчук, голова РДА, який вітаючи вчителів з професійним святом, зазначив, що це ще один привід подивитись, як працює нинішня влада.

 

Згадуючи задачі поставлені Президентом України, наголосив, що їх неможливо виконати людині, яку не навчали педагоги, саме тому значення вчителя у житті кожного з нас важко переоцінити. Також він коротко відзвітував про  те, що вже зроблено для шкіл району, які  ремонтні роботи проведені в школах та скільки коштів було та ще буде витрачено на благоустрій шкіл і зміцнення матеріально-технічної бази. А ще, від імені райдержадміністрації було нагороджено кращих педагогів району грамотами та грошовими преміями. На завершення свого виступу Олег Антонович, побажав педагогам отримувати від роботи моральне задоволення та нести позитивні емоції дітям.

Продовжив церемонію нагородження вчителів  Юрій Давидович Михальчук, голова районної ради, який,  вітаючи присутніх побажав їм учнів, які б гідно несли звання «громадянин України» та вручав педагогам грамоти від районної ради.

 Завершила церемонію роздачі нагород Неля Анатоліївна Онищук, начальник районного відділу освіти і науки. Вона урочисто вручила вчителям та директорам шкіл  почесні грамоти Міністерства освіти України. Одного з педагогів від Міністерства освіти та науки України було нагороджено почесним нагрудним знаком «Василь Сухомлинський». Своє свято педагоги недарма відзначають восени – це щедра пора, коли дозрівають плоди та вся земля вкривається жовто-гарячим листом. Саме зараз, вони можуть знову побачити сяючі очі дітей, які чекають на нові, незабутні подорожі по Країні Знань.

P.S. На урочистому концерті педагоги району отримали позитивні емоції та безумовно залишились задоволені ним, так само залишились задоволені святом і діти сільських шкіл, яких на честь свята та концерту, відпустили з уроків. 

Довідка: Нагру́дний знак «Васи́ль Сухомли́нський» — заохочувальна відзнака Міністерства освіти і науки України. Відзнаку названо іменем українського педагога Василя Сухомлинського. Має третій (найвищий) ступінь серед відзнак, запроваджених міністерством.

нагородженняШевчук О.А.НагородженняЗачаровані педагоги

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.