Субота, 4 Лютого

Бердичівські педагоги підтримали “Всесвітній ланцюг миру”

mirБердичівські педагоги із готовністю відгукнулися на заклик своїх колег з Хмельниччини утворити у суботу по всіх містах і селах держави “Всесвітній ланцюг миру”.

"Люди доброї волі, люди всіх націй і національностей на всіх континентах, братній нам російський народе, люди, які хочуть миру на всій планеті! Звертаємось до Вас і щиро протягаємо руки дружби та єдності і закликаємо о 10 годині ранку 15 березня

 

2014 року в переддень проведення незаконного референдуму в Криму, результати якого вже відомі наперед, створити Всесвітній Ланцюг Миру, як символ єдності з українським народом у боротьбі за цілісність України, за мир і спокій на нашій Планеті", - йдеться у зверненні освітян.

"Дорогі наші західні побратими! Ми знаємо, що Вам не байдужа доля нашої держави, адже ми є невід’ємною частиною Європи. Ми Вам вдячні за політичну та економічну підтримку, які нам зараз так необхідні, і віримо, що в недалекому майбутньому станемо повноправними членами великої європейської родини. Але сьогодні ганебну для російського народу історію пише Кремль на чолі з Путіним. Ми просимо Вас підтримати мирну акцію, з’єднавши ланцюги миру через кордони. Нехай весь світ і, особливо, Кремль побачать, що Україна не самотня у своїй боротьбі за незалежність", - зазначають освітяни.

Також вони звертаються й до білоруського та російського народу з метою підтримки українців.

"Брати і сестри Білорусії! У важку годину для українського народу ми як ніколи чекаємо підтримки від Вас. Кремль хоче зруйнувати мир і спокій на планеті. Посіяти розбрат між слов’янськими народами. Важко передбачити наслідки братовбивчої війни. Протягніть руки дружби українському народу. Виразіть стурбованість долею Криму через мирну акцію, утворивши людський ланцюг братерства з півночі на південь, де поруч, взявшись за руки будуть стояти білорус і росіянин, татар і українець, ті, кому не байдужа доля України", - наголошують освітяни.

"Братній російський народе! У нас з вами є багато яскравих сторінок історії у спільній боротьбі за світле майбутнє, з якої ми разом з честю виходили. Сьогодні в лиці "миротворчих" військ  ми знаходимось по різні сторони барикад. Ви волелюбні, добрі люди. Не дайте Путіну заплямувати історію! Не ображайте своїх братів! Протягніть нам руки дружби і підтримайте волелюбну акцію".

Окремо освітяни звертаються до кримчан.

"Дорогі кримчани, брати і сестри! Ми одна сім'я, яку неможливо роз'єднати. Те, що відбувається в Криму – це наше спільне горе і біль, які ми маємо подолати разом. 16 березня багато з Вас буде висловлювати незгоду з політикою самопроголошеного уряду Криму. Ми знаємо, що Вам погрожують, заставляють виходити на прокремлівські мітинги, обіцяють світле майбутнє, але завтра Ви можете прокинутися вже в іншій державі, в якій за лозунг "Миру мир" можуть позбавити волі. Нам ніхто не допоможе, якщо ми будемо стояти осторонь. Просимо підтримати мирну акцію і вийти на вулиці міст і сіл Криму, показавши тим самим, що не всі на кримському півострові згідні з політикою Аксьонова і Константинова, політикою Путіна і Кремля", - йдеться у зверненні до кримчан.

Освітня громадськість наголошує, що 15 березня ланцюги дружби і єдності з українським народом миру і спокою на планеті повинні протягнутися з півночі на південь, з заходу на схід нашої держави.

"Нехай почують нас у всьому світі! Тільки разом ми зможемо відстояти незалежність України, мир і спокій на всій планеті Земля", - підкреслили автори звернення.

Організатором “Всесвітнього ланцюга миру” у Бердичеві є міська профспілка працівників освіти та управління освіти і науки міської ради. Планується. Що акція візьме старт із десятої години ранку суботи біля Меморіалу Вічного Вогню на площі Соборній. 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.