Субота, 4 Лютого

Передостанній ривок для підготовки до вирішальної події випускників, або пробне ЗНО

26 бер. 2014 Валерія Холоднюк

znoДві останні суботи березня майбутні абітурієнти могли використати, для того щоб офіційно провести тренування перед зовнішнім незалежним оцінюванням (ЗНО), яке має серйозний вплив на долю випускників. 22 та 29 березня у деяких школах міста, які обрали пунктами тестування, а саме НВК №10, НВК №4, ЗОШ №12, ЗОШ №1, відбулось пробне зовнішнє незалежне оцінювання на яке у місті зареєструвались 564 абітурієнти.


Пробне тестування - це перш за все можливість ознайомитися з правилами проведення ЗНО, підготуватися психологічно, оцінити свої можливості, навчитись правильно заповнювати тестові зошити та орієнтовно розрахувати час на кожне із завдань.


«Кожен учасник отримав бланк з правильними відповідями та схемами підрахунку балів і самостійно визначити кількість тестових балів, набраних під час проходження пробного тестування. Про результат пробного ЗНО за шкалою 100-200-балів учні дізнались на інформаційних сторінках «особистий кабінет», створених на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти після 4 квітня. Результати пробного ЗНО НЕ використовуються для участі в конкурсі під час вступу до вищих навчальних закладів.» - розповіла методист інформаційно-методичного центру управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради Василівська Світлана Леонідівна.


Бердичівські абітурієнти для написання пробного тестування обрали наступні дисципліни:
* Українька мова- 554 особи
* Історія України- 333
* Математика- 261
* Біологія- 244
* Англійська мова- 184
* Географія- 116
* Хімія- 113
* Фізика- 99
* Світова література- 39
* Всесвітня історія- 13
* Російська мова- 11
* Німецька мова- 4


«Я очікувала, що це буде складно, але готувалась не дуже конструктивно, так як усвідомлювала, що це лише пробне ЗНО. Звичайно на самому тестуванні було складніше, тут усі розуміють, що прийшли просто набратись досвіду, потренуватись і зрозуміти як правильно розрахувати час на завдання. З самого початку я дуже переживала, не могла навіть зібратись із думками і тільки через півгодини вдалось налаштуватись і я усе написала »- після тестування розповіла учасниця пробного ЗНО з англійської мови Москаленко Анна.


«Вражень повно, я й минулого року проходив ЗНО, тоді менше хвилювався, але й зробив менше помилок, хоча зараз я був більш підготовлений, більш серйозно до цього поставився. Та й атмосфера була відповідна. Приємна компанія, співали пісень перед початком, а потім вже взялись за справу. Завдяки пробному тестуванню я підготувався, щоб не було мандражу і психологічно я думаю було трішки легше. В таких справах головне не хвилюватись, бо тоді стовідсотково нічого не напишеш» - відзначив Балашкевич Ярослав учасник пробного тестування з української мови.


Саме ж зовнішнє незалежне оцінювання бажаючих вступати в 2014 році до вищих навчальних закладів проводилось з таких предметів: (українська мова і література, історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, світова література, одна з іноземних мов (за вибором): англійська, німецька, французька, іспанська) з 3 по 27 березня 2014 року. Кожен абітурієнт мав право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.


Адреса пункту реєстрації: м. Бердичів, пл. Центральна 1, управління оствіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради, каб.№65.
Телефон для довідок: 0(4143)24070


Юнкор школи журналістики
БМГО «Фенікс»
Валерія Холоднюк

GUK9gmMUCw8

Передостанній ривок для підготовки до вирішальної події випускників, або пробне ЗНО Передостанній ривок для підготовки до вирішальної події випускників, або пробне ЗНО

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.