Субота, 4 Лютого

В Бердичівському будівельному ліцеї – «Ярмарок професій»

31 бер. 2014 Ігор Зонов

liceyДнями в Бердичівському професійному будівельному ліцеї, який очолює Вацлав Чехурський, відбувся дуже корисний захід під назвою «Ярмарок професій».

Керівництво навчального закладу запросило на день відкритих дверей старшокласників міста Бердичева. Його мета полягала в тому, щоб розказати учням про те, що є професії в Україні, які завжди будуть потрібні в суспільстві. Безробіття тим, хто їх здобув, не загрожує.

 

Наприклад, юристів в Україні підготували так багато, що для них проблатично знайти собі роботу. А ось будівельники потрібні завжди. Тим більше, що у ліцеї готують не просто мулярів, пічників, штукатурів, представників інших будівельних професій, а перш за усе фахівців, які працюють за сучасними технологіями та за допомогою сучасних будівельних матеріалів.

 

Вчать тут і новим професіям, наприклад, готують монтажників гіпсокартонних конструкцій. Отож, ліцей працює на майбутнє… Саме такі робітники потрібні зараз усім. До речі в ліцеї є дуже корисна для бердичівлян послуга. Якщо вам треба зробити ремонт в квартирі, ви можете звернутися до керівництва ліцею. Ремонт учні проведуть дуже якісно та по розцінках, набагато нижчих, ніж у «дорослих» будівельників! А якість вас приємно вразить.

 

Ліцеїсти впевнено працюють за технологіями та з матеріалами дуже відомих фірм «Polіrem», «Koparol», «Knaux» та інших. І ще одну перевагу має навчання в ліцеї- тут учням дають стипендію – близько 275 грн, сироти отримують 850 грн.

 

А в багатьох навчальних закладах України студенти про стипендію вже майже забули, навпаки, за навчання чималі суми сплачують їхні батьки…


Отож, урочисте відкриття ярмарку професій відбулось у актовій залі ліцею. Перед присутніми виступили директор ліцею Вацлав Степанович Чехурський, директор міського Центру зайнятості населення Микола Миколайович Коваль та інші. А потім були показові майстер-класи в майстернях. Під керівництвом майстрів виробничого навчання Л. Лисюк, С. Бас, О. Ягофарової, В. Черноморця, І. Поміркованого, В. Косівського, О. Томашевської учні ліцея демонстрували своє вміння та завзято штукатурили, лицювали вертикальні поверхні, працювали з дерев’яними деталями.


Бердичівські старшокласники з цікавістю спостерігали за ліцеїстами. І мабуть, не один юнак та юнка прийняли рішення далі навчатися в будівельному ліцеї…Бо ж за будівельними професіями майбутнє, а добрі фахівці будівельної справи потрібні всюди.

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.