Субота, 4 Лютого

Першокласники познайомились з Бальзаком.

15 квіт. 2014 Власкор

photo3golУнікальні екскурсії походять в Бердичеві в музеї Бальзака в одноіменному комплексі по вул. Європейська, 26. 

Переконатися в цьому змогли діти з ШКП ЗОШ 1
Кожен учень відчув себе Бальзаком, і написав декілька слів справжнім пером, змочивши  в чорнило,  при світлі свічок.  Також спробували прочитати роман мовою Бальзака, та зрозуміли, що для цього потрібно гарно володіти французькою.


Юлія Лефтер, голова ГО «Французький альянс», подарувала  учням збірку романів"Сцени Паризького життя", яку переклала українською та видала, за допомогою львівського видавництва.

 

Діти дізнались про дитинство, мрії, життя та творчість великого всесвітньо відомого романіста, та про те, що саме кохання привело француза в Україну. Романтичні стосунки паризького письменника та польської графині в листах, також надруковані, а це не багато не мало 2500 сторінок. Шлюб вони взяли весняного ранку в костьолі святої Варвари, що у Бердичеві.  

 

Всі екскурсії безкоштовні та проходять в теплій атмосфері, розраховані для людей різного віку. А також в бібліотеці музею можна в будь-який день насолодитись читанням  романів французькою, українською та російською мовами. 

photo1

photo2

photo3

photo4

photo5

Фотогалерея

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.