Неділя, 5 Лютого

Технічному ліцею 10 років

20 черв. 2014 Власкор

Цими днями виповнюється 10 років з дня заснування Товариства з обмеженою відповідальністю «Технічний ліцей». За цей час ліцей став одним з лідерів серед закладів, що надають освітні послуги в Житомирській області і безпосередньо в місті Бердичеві. 


На початку двохтисячних років професійно-технічна освіта переживала не найкращі часи. Більшість батьків абітурієнтів вважали вищу освіту більш престижною, не задумуючись про те, що дипломи їх дітей не є затребуваними на ринку праці. Кількість університетів та інститутів зростала, вони випускали юрби економістів та юристів, з яких по спеціальності стали працювати одиниці. Всі інші або поповнювали армію безробітних, або влаштовувались на роботу не по спеціальності.


Особлива форма підготовки спеціалістів з робочих спеціальностей як міжшкільні навчально-виробничі комбінати, через брак фінансування, також поступово занепадала.


Між тим, попит на робітничі професії на ринку праці постійно зростав, відчувалась нестача працівників.


Що стосується підготовки водіїв в області, її проводили кілька фірм, які часто зловживали своїм монопольним становищем на ринку. Вони необґрунтовано завищували ціни та надавали послуги низької якості. В цей час Леонід Рудніцький – педагог, ентузіаст, працівник освіти з величезним досвітом, вирішує ризикнути і створити навчальний заклад, який в майбутньому допоможе тисячам жителів Житомирщини отримати нову професію. Так як планувалось навчати в основному технічним дисциплінам, було вирішено назвати навчальний заклад - «Технічний ліцей».


Розвиток інфраструктури
Відкрити новий ліцей діло не просте, отримавши усі потрібні ліцензії та дозволи, «Технічний ліцей» розпочав набирати перших учнів. Спочатку працював тільки навчальний пункт в Романівці Романівського району. Але керівництво та працівники ліцею ні на секунду не зупинялись у своїй роботі, почали відкриватись нові філії та навчальні пункти, закуповувались обладнання та техніка.


Одні з перших філій з’явилась в Попільні та Бердичеві, в Житомирі відкрилось одразу кілька навчальних пунктів.


З 2007 року по 2010 рік відкрились філії ТОВ «Технічний ліцей» в Чуднові, Володарськ-Волинському, Черняхові, Любарі, Мирополі та Ружині.


В останні три роки з’явились нові філії у Коростені, Андрушівці та Лугинах та новий навчальні пункт в Житомирі.


Працівники – основне багатство ліцею.
У всіх філіях сформувались дружні колективи однодумців. Директори навчальних пунктів підбирали працівників за найвищими критеріями: по-перше це любов до своєї справи та гарне ставлення до учнів, по-друге відповідна освіта та професійні якості, по- третє бажання розвиватись, прагнення самовдосконалюватись. Такий ретельний підбір працівників дозволяв і дозволяє зараз без проблем проходити усі потрібні кадрові атестації та перевірки. Невпинно йти до цілі


З початку заснування ліцею, керівництво поставило собі мету – створити найкращий автопарк навчальних автомобілів в області. Цей задум поступово здійснюються – зараз в автопарку ліцею більше 70 одиниць техніки. Більшість техніки навчально закладу - легкові навчальні автомобілі (близько 50-ти), є в наявності вантажні автомобілі, трактори та інша техніка. До речі автопарк автомобілів які використовуються для навчання в Бердичівській філії є одним з найкращим не тільки в Бердичеві та області, а мабуть найкращим в Україні.


Допомагати безробітним області

ТОВ «Технічний ліцей» майже з самого заснування почав співпрацю з Обласною службою зайнятості. На сьогоднішній день, велику кількість навчальних програм по підготовці і перепідготовці безробітних Житомирщини виконує ТОВ «Технічний ліцей».


Безробітні жителі Житомирщини також можуть абсолютно безкоштовно на базі ліцею пройти навчання водійської професії.


Крім вищезгаданих курсів ліцей проводить заняття і з багатьох інших корисних для подальшого працевлаштування дисциплін.


Дирекція ліцею відступає від традиційних нині методів ведення бізнесу, де прибуток є самоціллю. Головна мета керівництва ТОВ «Технічний ліцей» - це допомога людям та добробут співробітників. Тому всі креатині задуми щодо роботи та дозвілля завжди підтримуються. Наприклад, в області було створено футбольну команду «Технічний ліцей», також в навчальних пунктах проводять змагання з різних дисциплін.


Проводяться екскурсії, де працівники ліцею відвідують різні куточки нашої країни.


Плідно працювати – гарно відпочивати - є девіз Бердичівської філії ТОВ «Технічний ліцей»


Здоровий мікроклімат колективу Бердичівської філії ТОВ «Технічний ліцей» досягнення високих результатів праці спонукає і до гарного відпочинку та дозвілля.

DSCN1126

Колектив Бердичівської філії


liceu

Змагання з стріль приурочене дню Перемоги


liceu1

Змагання з настільного тенісу


liceu2

Змагання з настільного футболу


liceu3

Свято – Успенська Почаївська Лавра


liceu4

Під час занять на водійських курсів

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.