Неділя, 5 Лютого

В Бердичеві на одну школу стане менше

09 лип. 2014 Анна Павловська

Ще з десяток років тому, в Бердичівських школах налічувалось понад 14 тисяч учнів, але зараз на жаль і демографічна ситуація в місті і решта чинників склались так, що кількість дітей в школах постійно зменшується. Так, уже на початок 2014 року в освітній мережі Бердичева нараховується всього трохи більше 8 тисяч учнів, тож постає питання доцільності наявної кількості шкіл. Хоча питання закривати чи не закривати школи, з меншою кількістю учнів, навіть і не обговорюється принаймні, вголос, чиновниками на різних засіданнях.


Ось і цього разу на засіданні постійної депутатської комісії знову заговорили про школи. Але в контексті збереження наявної освітньої мережі. Оскільки, на думку міського голови і чиновників, в разі закриття школи, чи зміни цільового призначення приміщення, потім буде важко шукати кошти на будівництво нового, чи реконструкцію наявного, якщо кількість дітей зросте. Але й викидати чималі кошти на утримання школи, де кількість учнів заледве дотягує до сотні, теж не варіант. Саме тому на сесію буде винесене питання про зміну типу і найменування загально освітньої школи №3 на вечірню змінну школу ІІ-ІІІ ступенів. 

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.