Неділя, 5 Лютого

Бердичівські школярі підуть в школу з 1 Вересня?

01 серп. 2014 Власкор

Чутки про те, що навчальний процес розпочнеться в бердичівських школах та інших навчальних закладах, дещо раніше, ніж зазвичай, а саме 15 серпня, збурила містян. Можливий розвиток подій став топ-темою для розмов скрізь, особливо активно обговорювалось це питання на центральному ринку, де навіть знайшлись люди, які стверджували, що діти підуть в школу 15 серпня. Мовляв, саме таким чином влада вирішила зекономити кошти на опаленні, у найбільш холодні місяці, дещо змістивши початок нового навчального року.


Подібні чутки розпочали ширитись недарма, оскільки в Тернопільській області посадовці готуються прийняти відповідне рішення про те, щоб студенти розпочали навчання з 22 серпня, а школярі ще раніше – 18 серпня. Робиться це для того, аби зекономити на газі, який Україні тепер надто дорого обходиться. Тож, за таких умов, учні та студенти взимку матимуть цілих два місяці канікул, а вчителі та викладачі – вимушені відпустки.
Вслід за тернополянами перенести початок навчального року можуть і решта українських областей. Втім, поки що бердичівські школярі можуть спокійно спати, у нашому місті управління освіти не обговорювало перенесення навчального року і не отримувало відповідних розпоряджень. Хоча освітяни не виключають, що ситуація може помінятись…
Власкор

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.