У Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права грядуть вибори — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 475

Середа, 8 Липня

  • Бердичівський Базар

У Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права грядуть вибори

В Бердичівському коледжі промисловості, економіки та права повною мірою триває підготовка до проведення виборів директора навчального закладу, які відбудуться 29 квітня. Здавалося б, нічого важкого та складного – обрати людину на головну посаду коледжу шляхом голосування, а вже по всьому місту розповсюдилось безліч чуток про те, хто ж буде директором колишнього «маштехнікуму».


На сьогоднішній день посаду виконуючого обов’язки директора коледжу займає Демусь Іван Омелянович, який ще нещодавно був заступником міського голови з гуманітарних питань, а ще раніше – займав в БКПЕП різноманітні посади. Іван Омелянович відкрито заявив, що бажає посісти вакансію директора коледжу. Про інших кандидатів ніякої підтвердженої інформації немає.


«Для того, щоб стати учасником виборів, потрібно відповідати вимогам Міністерства Освіти і надіслати їм відповідні документи. А для того, щоб стати директором коледжу – потрібно бути чесним, рішучим та прислухатися до думки колег і студентів», - так коротко розповів про процес виборів один із учасників студентської ради коледжу.


Для обрання директора повинні пройти вибори за дещо зміненими, демократичними правилами. По-перше, голосувати за того чи іншого кандидата буде весь колектив коледжу і частина студентів. По-друге, потрібно визначити студентів, які візьмуть участь у виборах. Так сталося, що брати участь в виборах дозволено лише певній частині учнів, а саме - 15 відсотків від загальної кількості виборців, що складає рівно 20 осіб. Провести такі вибори непросто, як це здається на перший погляд. Студентська рада, для того, щоб організувати ці вибори, має вирішити ряд питань: провести опитування бажаних представників від студентства, визначити пропорційно кількість студентів від кожної спеціальності, сформувати та роздрукувати бланки, обрати членів виборчої та лічильної комісій, забезпечити належне проведення виборів відповідно до чинного законодавства і т.д.. Бажаючих займатися безкорисливою громадською діяльністю небагато, що значно ускладнює проведення виборів серед студентів.


Щодо кількості охочих бути директором коледжу, то на даний момент про це нічого не відомо. Надсилати документи на посаду директора можна до 2 квітня, після цього, впродовж 10 днів Міністерство буде розглядати кандидатури, і приблизно 12 квітня в коледж прийде офіційний лист з переліком кандидатів на цю посаду. Поки що, відомо, що свої документи подав Демусь І.О.


Нам здається, що все досить сильно ускладнюється, замилюється. Насправді – сам процес виборів стає набагато прозорішим та об’єктивнішим. Звичайно, процес організації стає складнішим, але це того варте. На думку Демуся І.О. нововведення мають один суттєвий недолік – обмеження кількості студентів, що братимуть участь у виборах директора.


Надія є, що обрання директора коледжу буде зразковим і з часів Євромайдану в нашій державі щось змінилося.


В наступних публікаціях буде повідомлено про хід виборів і їх результати.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.