Як проходитиме ЗНО у Бердичеві? — РІО Бердичів

Неділя, 12 Липня

  • Бердичівський Базар

Як проходитиме ЗНО у Бердичеві?

23 бер. 2015 Прес-служба

Відповідно до плану роботи управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради 18 березня 2015 року на базі ЗОШ № 1, НВК №4 та №10 відбувся навчальний семінар для освітян, залучених до проведення зовнішнього незалежного оцінювання (далі ЗНО) у поточному році. У заході взяли участь 199 педагогів загальноосвітніх навчальних закладів міста.

Заступник директора Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (далі ВРЦОЯО) Марцева Л.А., методист ВРЦОЯО Кудирко В.І., методист лабораторії моніторингу якості освіти та тестових технологій Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Борозенна О.С. ознайомили присутніх із особливостями організації та проведення ЗНО 2015 року. 

Серед основних нововведень тестування:
1. Зовнішнє незалежне оцінювання проводитиметься у квітні – липні 2015 року. 
2. Обов’язковим для всіх вступників до вищих навчальних закладів є ЗНО з української мови та літератури.
3. Для здійснення більш якісного відбору абітурієнтів сертифікаційні роботи зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури та математики будуть двох рівнів складності: базового та поглибленого.
4. Результати ЗНО з української мови і літератури (базовий рівень – українська мова) будуть зараховуватися як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників 2015 року.
5. До приймальних комісій вищих навчальних закладів вступники повинні подавати Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2015 році.

 

Новацією у 2015 році стала дворазова технологічна перерва, яка проводитиметься під час тестувань поглибленого рівня. Важливим є й те, що випускники, які не пройдуть без поважних причин зовнішнє оцінювання з української мови і літератури, до проходження зовнішнього оцінювання з інших предметів не допускатимуться. 
Прес-служба Бердичівської міської ради

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.