Відкрите заняття з цивільної оборони в ЗОШ №5 — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 475

Середа, 8 Липня

  • Бердичівський Базар

Відкрите заняття з цивільної оборони в ЗОШ №5

23 квіт. 2015

В загальноосвітній школі №5 22 квітня взялися піднімати рівень знань учнів з цивільної оборони. Вчитель військової справи (а в народі просто «воєнрук») разом з учнями старших класів показали і розказали про те, як потрібно діяти при переломах та різного роду травмах, як слід вести себе в надзвичайних ситуаціях та що робити в першу чергу.


Спостерігачами цього повчального уроку були учні старших і молодших класів. Хоча, здається, самим вчителям було цікавіше отримувати знання з цивільної оборони, аніж дітям, адже малеча така невгамовна! Та, незважаючи на це, ведучий вчитель за допомогою жартів та цікавого донесення інформації зміг привернути увагу дітлахів і, все ж, більшість із них запам’ятає, що потрібно робити при пожежі чи стихійному лихові.


Приємно було спостерігати, наскільки чітко було все організовано і як все йшло за планом – ведучий мав мікрофон, а учнів розташували по колу, щоб кожен міг бачити порядок дій та чути оратора. Сподіваємося, інші школи підтримають цей формат проведення уроків з цивільної оборони і ці знання учні застосують тільки на здачі заліку.

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.