Вибори без вибору пройшли у бердичівському коледжі — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 475

Неділя, 12 Липня

  • Бердичівський Базар

Вибори без вибору пройшли у бердичівському коледжі

30 квіт. 2015

Вибори директора пройшли в Бердичівському коледжі промисловості економіки і права 29 квітня. До складу виборців входили всі викладачі, непедагогічні працівники і представники від студентства, загалом 129 чоловік, з них на вибори з’явилися 126. З кожної спеціальності серед студентів шляхом проведення виборів визначили тих, хто буде голосувати. Така процедура потрібна з тих причин, що відповідно до нового законодавства всі студенти взяти участь в виборах директора коледжу не можуть. Хоча, в порівняння з ситуацією кілька років тому, коли студенти взагалі ніяк не впливали на вибори директора, це вже прогрес.


Це не єдині зміни, з якими проводилися вибори цього року. Щоб стати кандидатом на пост директора, потрібно пройти перевірку від міністерства шляхом подачі документів до самого міністерства і пройти за всіма вказаними параметрами. Невідомо, скільки чоловік подавало заявку, але в якості кандидата на вибори директора було затверджено лише одного – Демуся Івана Омеляновича. Таким чином вся інтрига виборів звелася нанівець – кандидат лише один, проголосувати можна або «За», або «Проти».


Але для виборчого і організаційного комітету все тільки починалося. Їхній обов’язок – забезпечити чесне та демократичне проведення виборів. Ці всі вимоги були чітко витримані, а доказом того є вдала перевірка від Міністерства Освіти в переддень виборів. Навіть більше того, щоб чесність проведення заходу була поза сумнівами, була встановлена відеокамера, яка знімала весь процес голосування і процес підрахунку голосів.


Голосування відбувалося з 9-ої години ранку і рівно до 15-00. Після цього двері приміщення, в якому проводилося голосування зачинилися і відбувся процес підрахунку голосів. А результати були цілком передбачувані, за кандидата на посаду директора БКПЕП Демуся І.О. проголосувало 119 осіб і 7 чоловік не підтримали кандидата. На попередніх виборах, коли обирався на посаду директора Ольшевський Володимир Станіславович з більш як 130 виборців проти його кандидатури було також 7 чоловік.


Натепер коледж має офіційного і повноправного керівника, який повинен виправдати надії виборців і виконати всі свої обіцянки, в чому ми йому і бажаємо наснаги.

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.