Мовні табори у Бердичеві: що це? — РІО Бердичів

Понеділок, 6 Липня

  • Бердичівський Базар

Мовні табори у Бердичеві: що це?

Цього літа, при всіх українських школах, за ініціативи Міністерства освіти і науки України, створено літні мовні табори. Заняття у таких пришкільних таборах мають на меті зацікавити дітей у вивченні іноземних мов та підвищити рівень володіння англійською мовою. Задум звісно хороший, хоч і запозичений у Грузії, де іноземні мови, зокрема, англійську, викладають безпосередньо запрошені з-закордону викладачі та волонтери.


Сподівались залучити волонтерів і в наших реаліях, але принаймні, на периферії, все лягло на плечі вчителів англійської мови. Як на практиці втілюється досвід вивчення іноземних мов ми дізнались відвідавши бердичівські школи.


У мовному таборі при ЗОШ№5, який відвідують близько 100 дітей з 1 по 7 класи, якраз проводяться заняття для одного з шести загонів – діти слухають і повторюють нові для себе слова, із-захопленням роздивляються світлини далеких англомовних країн та всотують у себе найрізноманітніші цікавинки пов’язані з ними. Окрім занять, що тривають близько 45 хвилин діти розв’язують ребуси, кросворди, граються і вивчають пісеньки англійською.


На думку Ірини Лугової, вчителя англійської мови ЗОШ№5, мовні табори для маленьких бердичівлян - це можливість повторити пройдений за рік матеріал, розвинути свої мовні здібності і звісно ж, отримати задоволення від спілкування з однолітками.


«Не зважаючи на те, що це перший досвід мовних таборів він є позитивним, оскільки робиться акцент саме на мові, живому спілкуванні. Щодня у нас проходить чимало заходів спрямованих на вивчення нового матеріалу ненав’язливо, в ігровій формі», - підкреслила пані Лугова.


Загалом у пришкільному таборі життя дітвори дуже насичене і розплановане по хвилинам, - розповідає Ірина Дзікевич, шкільний педагог-організатор. Кожен день має свою назву і присвячений чомусь новому. Так, у «День рекордів і талантів» маленькі бердичівляни мали змогу дізнатись більше про свою країну, під час «Дня безпеки життєдіяльності» діти потрапили у казкову країну дорожніх знаків, у «День здоров’я» відкрили для себе найбільший людський скарб. Окрім ігор. бесід та розваг учні відвідали музей історії, побували у дитячій бібліотеці, басейні, кінотеатрі, а також вчились танцювати на майстер-класах.


Справжніми маленькими англійськими леді та юними джентльменами мали змогу відчути діти, що відвідують мовний табір при НВК№10. Нещодавно там серед школярів 1-4 класів шукали містера і місіс табору - 2015. А оскільки табір мовний, то й конкурс проводився англійською – кожен з 10 учасників розповідав про себе, свої захоплення та родину, відповідав на питання та демонстрував таланти лише іноземною мовою.


Мовні табори розпочали свою роботу у 14 навчальних закладах Бердичева з 2 червня і пропрацюють по 19 червня. Їхнє основне завдання працювати над вдосконаленням знань з англійської, німецької, французької, польської та іспанської мов. Заняття тривають 4 години, нині табори відвідує 1094 дитини, які навчаються і відпочивають – розповідає Світлана Васильківська, методист інформаційно-методичного центру міського управління освіти. Щоб підвести певні підсумки, по завершенні роботи мовних таборів у кожному з них буде проведено зріз знань, що полягає у проведенні конкурсу-огляду навчально-виховної роботи. 

Фотогалерея

Інна Май

Журналіст "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.