Вивчаємо історію Бердичева — РІО Бердичів

Середа, 8 Липня

  • Бердичівський Базар

Вивчаємо історію Бердичева

17 черв. 2015 «Насіння Надії»

Людині кожній дарує доля землі шматочок й душі роздолля. 

Зійди всю землю, це вічне чудо, такого міста ніде не буде,

як наш Бердичів, що крізь сторіччя зберіг усміхненим своє обличчя.

Його історія і наші долі переплітаються по Божій волі,

його минуле і сьогодення дають наснагу нам, дають натхнення.

Днями родини центру «Насіння Надії», що відпочивають у таборі «Сонечко», відвідали Бердичівський музей історії, де мали можливість більше дізнатись про культурні традиції та спадщину нашої чудової місцини.


Привітні працівники музею провели цікаву екскурсію, ознайомили з історією Поліського краю, унікальними експонатами минулого та сучасного життя Українського, Польського, Єврейського, Російського народів.


Директор музею Павло Скавронський підкреслив, що дітки центру теж можуть провести виставку своїх досягнень, адже це буде цікаво самим малюкам, і відвідувачам музею.


Керівник «Насіння Надії», Світлана Мазурець, поділилася досвідом організації проведення екскурсій для неповносправних дітей та дорослих, розроблених в музеї родини Ханенків в Києві які відвідали вихованці центру.


Всі учасники екскурсії щиро вдячні працівникам музею, бажають всім здоров`я, мира, злагоди і збереження історичних цінностей нашого народу.


З повагою родини центру «Насіння Надії»

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.