Бердичівському медичному коледжу виділили приміщення — РІО Бердичів

Понеділок, 6 Липня

  • Бердичівський Базар

Бердичівському медичному коледжу виділили приміщення

У навчального закладу, який готує кадри для медичної галузі Бердичівщини, з'явиться ще один корпус, або гуртожиток. Не зважаючи на численні резонансні скандали у стінах коледжу, що періодично спалахують з новою силою, кількість охочих навчатись у ньому не меншає. Поки триває розслідування у справі самогубства студентки медичного коледжу, подробиці якого шокували громадськість, депутати вирішили зробити «подарунок» закладу.

На черговій сесії Бердичівської міської ради було передане приміщення колишньої школи №3, а саме корпусу, по вулиці Пушкіна, у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Житомирської області. А вже область передасть його у користування Бердичівському медичному коледжу. Двоповерхове приміщення збудоване у 1939 році можливо буде використане під навчальний корпус, або гуртожиток для студентів – повідомили на комісії. Посадовці мотивують своє рішення про передачу тим, що приміщення колишньої школи занепаде, а так – і не пустуватиме, і навчальний заклад зміцнить свою матеріально-технічну базу.

Відео

Інна Май

Журналіст "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.