Субота, 25 Березня

БК ПЕП випустив нових спеціалістів

03 лип. 2015 Анастасія Басюк

Міський Палац культури 1 липня 2015 року був переповнений схвильованою молоддю та їх щасливими батьками – своїх учнів у самостійне плавання відпускав Бердичівський коледж промисловості, економіки та права. Більше трьохсот випускників дев’яти спеціальностей отримали дипломи молодших спеціалістів.


Ще вчора студентів, а сьогодні – випускників привітав директор коледжу Іван Омелянович Демусь. Пісні Ольги Вельмик, Анастасії Шевченко, танець народного аматорського ансамблю танцю «Явір», вітання від батьків, наставників та самих випускників промайнули дуже швидко і ось він – найочікуваніший момент свята. Для вручень дипломів з відзнакою, а їх було чимало – 41, до директора коледжу приєднався міський голова Василь Костянтинович Мазур. Для вручення решти дипломів на сцену запросили начальника управління освіти і науки Адаменко Валентину Василівну, заступника Бердичівського міського голови Павлішину Тамілу Василівну та секретаря міської ради Толочка Василя Івановича.


Близько 70 юристів, 40 технологів, 40 механіків, 30 ливарників, 20 програмістів, 20 фінансистів, 20 економістів, 20 бухгалтерів та 30 методистів з фізичного виховання здобули неповну вищу освіту. Хтось продовжуватиме навчання, хтось влаштується на роботу, можливо, хтось вирішить опанувати ще одну спеціальність – це залежить від самих випускників. Проте знання, отримані у коледжі, допоможуть їм бути гарними спеціалістами у своїй сфері, запевняють викладачі та показує практика.


Між врученнями випускників вітали Анастасія Крук, народна аматорська циркова студія «Диваки», Ольга Михайлівська та зразковий ансамбль сучасного танцю «Шакті».


Євгеній Чернецький, заступник голови студентської ради: «За 4 роки навчання в коледжі я пройшов гарний курс по підготовці до справжнього та дорослого життя. По правді кажучи, перші дні навчання в коледжі вже були дорослими – потрібно було покладатися тільки на себе. Зараз настав момент застосувати всі свої набуті навички заради досягнення цілі. У кожного з нас ціль своя, у кожного критерій успіху свій. Я хочу звернути увагу, що успіх – це не кількість випитих кухлів на пивному чемпіонаті. Успіх – це зробити більше, аніж від нас очікують».


Ірина Цаплюк, випускниця спеціальності «Правознавство»: «У коледжі я провела свої найкращі роки, він став моєю другою родиною. Я дуже вдячна викладачам за їхню чуйність, мудрість, за ґрунтовні знання, даровані нам, за те, що до них можна було звернутись з будь-якого питання та отримати гарну пораду. У мене залишаться лише найсвітліші спогади про проведений тут час, тому вступайте до БКПЕПу, не пожалкуєте».


В’ячеслав Лінкевич, випускник спеціальності «Розробка програмного забезпечення»: «Навчаючись в БКПЕП, зрозумів одну річ: життя це краще, що в нас є. Не потрібно зважати на всі незгоди і поразки, адже без програшу не буде перемоги, без падіння не буде злету. Я ніколи не жалкуватиму, що пішов у коледж: незабутні враження, чудові одногрупники та, звичайно ж, неповторні викладачі. Коледж – це одна велика сім’я. Дякую долі за те, що дала змогу залишити свій слід в стінах цього навчального закладу».


Хочеться побажати всім випускникам мирного неба над головою, доброї долі і успіхів на новому шляху. Кожен фініш – це, по суті, старт. Фінішувавши на цьому життєвому етапі, ви стартуєте на наступному. Нехай все у вас буде гаразд!


Фото: Євгенія Чернецького

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.