Вівторок, 30 Трв

Бердичівські військові опановують нові професії

У Бердичівському гарнізонному Будинку офіцерів днями розпочались безкоштовні двомісячні курси за спеціальностями «Комп’ютерний дизайн» та «Апаратура і радіозв’язок». Вони призначені для військових26 -ї артбригади, які планують у майбутньому звільнятись у запас або у відставку зі служби в лавах ЗСУ.

Проведення навчального курсу стало можливим завдяки міжнародній програмі НАТО-Україна, яка передбачає, в тому числі, професійну та соціальну адаптацію військових. Фінансування цього довготривалого проекту відбувається за кошти Північноатлантичного Альянсу: оплачується праця викладачів, безкоштовно надаються підручники та методичні посібники.


За словами Анатолія Гапеєва, менеджера Хмельницького центра по перепідготовці та адаптації військовослужбовців, який проводив перше заняття в одній з груп, на даний момент з особового складу 26-ої артбригади відібрано дві групи по 25 осіб.
Заняття, що тривають п’ять днів на тиждень протягом кількох годин, проходять на базі гарнізонного Будинку офіцерів, технічного ліцею, а також в приміщенні одного з комп’ютерних клубів, орендованому на певний час. Подаватимуть матеріал та прийматимуть іспити у своїх студентів викладачі Хмельницького національного університету.

Свої знання люди, які закінчать курси, повинні підтвердити і на практиці, склавши дизайнерське портфоліо та продемонструвавши працюючу модель охоронної системи. По завершенню курсів всі слухачі отримають сертифікат міжнародної програми та свідоцтво державного зразка, яке, можливо, дасть змогу будувати свою кар’єру у новій сфері.

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.