П'ятниця, 22 Вересня

Як реалізується перепідготовка військових у Бердичеві перевірив представник НАТО

Менеджер програми «Україна-НАТО» з питань перепідготовки та соціальної адаптації колишніх військовослужбовців Крістофер Штоудт, завітав у Бердичівський гарнізонний будинок офіцерів на зустріч з військовими.

Нещодавно, для військовослужбовців 26-ї арт бригади, які планують у майбутньому звільнятись у запас, або йти у відставку зі служби у лавах ЗСУ, стартували безкоштовні двомісячні курси за спеціальностями «Комп’ютерний дизайн» та «Апаратура і радіозв’язок». Їхнє навчання фінансується фондом НАТО «Партнерство заради миру». Гість розповів про функціонування цієї програми в Україні, джерела її фінансування.

«Це найдавніша програма в історії НАТО, в Україні вона триває близько 15 років. Протягом цього часу у ній взяло участь більше восьми тисяч військових, які пройшли курси з перепідготовки і здобули нову спеціальність. Вона фінансується з цивільного бюджету НАТО. Цього року нові, цивільні професії засвоять військові у 26 українських містах, де проводитиметься навчання» - розповідає пан Штоуд.

За словами гостя, нині в Україні працює кілька програм Північноатлантичного альянсу. Зокрема в рамках співробітництва було проведено ряд семінарів, що тривали з листопада 2014 по лютий 2015 року, з психологічної реабілітації учасників АТО у яких взяло участь понад 500 людей. Колеги Крістофера Штоуда з офісу технічної підтримки НАТО проводять програму з медичної реабілітації учасників АТО. Після неї її учасникам допомагатимуть інтегруватись у соціальне життя та здобути собі нову спеціальність.

На завершення зустрічі, Крістофер Штоудт побажав всім присутнім в залі військовим, які проходять навчання, його успішного завершення та подальшої реалізації себе у мирному житті.

  • Послуги асенізатора в Бердичеві
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар вересень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.