Бердичівський ліцей №15 увійшов у ТОП 200 закладів з найкращим результатом ЗНО — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Бердичівський ліцей №15 увійшов у ТОП 200 закладів з найкращим результатом ЗНО

Український центр оцінювання якості освіти склав рейтинг ліцеїв та гімназій за результатами зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, що було проведено у 2015 році. До переліку входять понад 700 гімназій та ліцеїв, що функціонують в освітній системі. Рейтинг складено на основі результатів тестування з української мови та літератури, що отримали випускники
Найбільше представництво у ТОП-200 найкращих ліцеїв та гімназій мають навчальні заклади столиці України – 49, Львівської області – 22, Івано-Франківської області – 11. Київська та Рівненська області мають по 10 представників у ТОП-200 найкращих ліцеїв і гімназій України за результатами цьогорічного ЗНО з української мови і літератури.
Перше місце рейтингу посідає Українська гімназія № 1 (Івано-Франківськ), другу та третю сходинки отримали Український гуманітарний ліцей КНУ ім. Шевченка (Київ) та Ліцей "Інтелект" (Київ).
Житомирщина представлена у рейтингу лише трьома навчальними закладами серед яких і Бердичівський міський ліцей №15, також увійшли у перелік кращих Житомирський міський ліцей при Житомирському державному технологічному університеті та Житомирська міська гуманітарна гімназія №23 ім. Очерета.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.