Майбутні бердичівські юристи вже сьогодні можуть долучитись до законотворчості — РІО Бердичів

Понеділок, 18 Жовтня

Майбутні бердичівські юристи вже сьогодні можуть долучитись до законотворчості

У всякому разі, про таке подумалось сьогодні під час привітального слова народного депутата України Олександра Ревеги перед студентами Бердичівського коледжу промисловості та права на урочистій лінійці в перший день нового навчального року. Адже, йому зовсім би не завадили свіжі ідеї студентів юридичного відділення, особливо, коли вони будуть оформлені у вигляді законопроектів, пояснювальних записок та порівняльних таблиць. Думаю, що під керівництвом досвідчених викладачів, студентам буде це зробити зовсім неважко.

Звичайно, це можуть бути як маленькі поправки в кілька слів до закону в будь-якій сфері життєдіяльності, так і серйозні, засадничі зміни. Так, ми безліч разів чули заяложений вислів: «Молодим у нас дорога…», але чомусь жоден склад парламенту за двадцять чотири роки незалежності на спробував втілити його в життя. Тобто, разом із врученням паспорта молодій людині в 16 років, надавати їй право обирати і бути обраною в органи влади (як це є, наприклад, у Австрії), або хоча б надавати право легально і відповідально керувати транспортним засобом, як це є вже давно в США.

І хоча таких закликів у вітальному слові Олександра Ревеги не прозвучало, але, думаю, що від кваліфіковано оформлених пропозицій він аж ніяк не зможе відмовитись. Отож, студентам-юристам є гарна нагода прославити себе і свій навчальний заклад, та й депутат наш не залишиться обділений увагою ЗМІ на найвищому рівні, подаючи такий законопроект до парламенту.

Розлогий виступ на урочистому зібранні міського голови Бердичева Василя Мазура трохи притомив публіку, але в цілому був логічним і послідовним. Міський очільник, як справжній педагог, чи не тричі повторив думку про те, що кожен студент коледжу повинен вписати свою  сторінку в історію своєї родини, свого навчального закладу, свого Міста та своєї України.  

А потім трохи змінив усталений хід зібрання, закликавши на трибуну ще одного, не названого на початку лінійки захисника України Тимощука Олександра. З  ним мер та народний депутат познайомились на бойовій позиції під Артемівськом. Тоді хлопець дуже хотів в Бердичів, бо там його чекала наречена. І сьогодні, під оплески гостей та студентів Олександр та його молода дружина піднялись на імпровізовану сцену та отримали квіти та поздоровлення.

Були цього святкового дня ще вітання та побажання, від гостей, викладачів та студентів. Словом, новий керівник коледжу Іван Демусь, який на цій посаді вперше проводив урочистості, справився з почесною місією на відмінно, хоча й говорив на церемонії трохи хрипким голосом, напевно зірвав його, готуючись до події.

koledg3pg

koledg4jpgkoledg5jpgkoledg6jpgkoledg7koledg8koledg9Олександр Доманський

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.