Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 3330

Вівторок, 30 Трв

Демонстрації обдарованих учнів у гімназії №2

Кожен з нас мріє знайти своє місце в житті. І саме шкільні роки є тим багатим ґрунтом, що живить всі наші мрії та бажання. Гуманітарна гімназія №2 допомагає стати кожному своєму учневі творчою особистістю, саме тут розкривається дитячий талант і розвиваються здібності, набуваючи витонченості та майстерності.

Освітня система нашої гімназії, що реалізує творчі підходи до роботи з талановитими та здібними учнями, має багаторічні традиції. Адже творча особистість – це цілісна людська індивідуальність, яка виявляє розвиток творчих здібностей. Наша гімназія працює в цьому напрямку, щоби допомогти дитині розвинути в собі здібності до самореалізації, не тільки навчити, а й створити умови, щоби кожен учень був готовий до цієї складної та самостійної роботи.


В гімназії створена цілісна система, оптимальні умови для розвитку та творчої реалізації здібних учнів, аби залучати таких дітей до безперервного процесу самовдосконалення через систему використання різних видів урочної та позаурочної діяльності. Все це сприяє розвитку природних можливостей кожного учня нашого закладу. Одним з напрямів реалізації творчої програми «Обдарована дитина» є проведення засідань шкільного альманаху «Гармонія», які сприяють розвитку мистецьких обдарувань, естетичному вихованню учнів та є пропагандою змістовного дозвілля гімназистів.

На традиційних засіданнях альманаху «Гармонія», куди запрошуються учні, батьки та вчителі закладу, ми презентуємо мистецькі досягнення талановитих учнів нашої гімназії. Ми пишаємося тим фактом, що більшість наших гімназистів відвідують в позаурочний час різні гуртки у гімназії та у позашкільних закладах. А все це дає їм можливість брати участь у міських заходах, святах, а це, в свою чергу, створює оптимальні умови для розвитку та творчої реалізації талантів та здібностей гімназистів.


Першою сторінкою нашого альманаху була сторінка під назвою «Пластика». Ця сторінка порівняно нова – вона була започаткована лише два роки назад, проте вже завоювала почесне місце у шкільному альманасі «Гармонії». У цій номінації виступали учасники циркової студії «Жанр» Левандовський Є. та Сурду А. (учні 3-б кл.). У своєму творчому арсеналі вони вже мають багато призових місць у Всеукраїнських конкурсах циркового мистецтва. Тож всі присутні мали змогу насолодитися чудовим виступом юних переможців.


Другу сторінку альманаху «Камертон» представляла учениця 4-а класу Шалімова А., яка подарувала усім веселу пісню «Моя Батьківщина». А учасниця сторінки «Віртуоз» Котнюк Є. (6-в кл.) розказала про тяжкий життєвий шлях великого німецького композитора Людвіга ван Бетховена та історію створення його відомого твору «До Елізи», який потім виконала на фортепіано.
Далі ведучі, а це Оверчук Я. (9-а кл.) та Подольчук А. (8-б кл.), пояснили гімназистам значення виразу «золоті руки» і представили в номінації «Золоті руки» юну майстриню Козловську Д. (6-в кл.), яка продемонструвала виготовлені своїми руками вироби декоративного мистецтва зі шкіри, бісеру, паперу, тканини, тіста тощо. Як учасниця гуртка «Природа та фантазія» Дар’я нещодавно брала участь в обласній виставці з прикладного мистецтва «Осінні фантазії», де посіла одне з призових місць.


Не менш цікавими виявилися роботи нашої юної художниці Лещенко В. (5-в кл.). Глядачі мали змогу насолодитися чудовими картинами національного спрямування, виконаними фарбами.


Окрасою свята стала найменша учасниця альманаху „Гармонія” в номінації «Художнє читання» Шклярук Р. (1-в кл.), яка з чудовим емоційним забарвленням виконала вірш «Їжачок».


Шалені оплески та овації отримав від глядачів учасник в номінації «Сучасні тенденції» Поліщук Д. (8-б кл.). Ця сторінка в альманасі «Гармонія» з’явилася лише цього року. Зазначимо, що Данило проявив себе не лише як виконавець сучасного репу, але й як його автор – справжній бард! Свою композицію він присвятив рідному місту Бердичеву.Тема війни, яка точиться на Сході нашої країни, нині хвилює кожного з нас, хвилює вона і наших вихованців – учасниць альманаху «Гармонія» в номінації «Проба пера» Кобець М. та Каплуненко Д. (7-б кл.). Дівчата прочитали власні вірші про рідну Україну та своє ставлення до сучасних подій у країні. Наприкінці свого виступу вони висловили свою впевненість, що наша країна має гідних, мужніх та сміливих героїв, які здолають ворога й здобудуть перемогу і Україна врешті стане вільною самостійною квітучою країною.


Наприкінці святкового дійства заступник директора з науково-методичної роботи Мартинюк М.В. вручила кожному учаснику шкільного альманаху «Гармонія» подяки та черговий випуск шкільної газети «Світанок творчості» і наголосила, що така демонстрація здобутків учнів є прекрасним прикладом для наслідування всіх школярів гімназії. Адже шкільна сходинка - це тільки перший крок до майстерності учнів, і гімназія щороку поповнюється талановитими зірочками, збагачуючи та розширюючи шкільну галактику талантів.


Мілада Мартинюк - вчитель-методист, кандидат педагогічних наук

Фотогалерея

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар травень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.