У Бердичеві продовжили канікули до 1 лютого — РІО Бердичів

Середа, 8 Липня

  • Бердичівський Базар

У Бердичеві продовжили канікули до 1 лютого

Рішення продовжити бердичівським школярам ще на тиждень канікули було прийняте на засіданні спеціальної робочої групи. Освітяни і медики зібрались 20 січня у міській раді щоб визначитись, чи варто виходити дітям на навчання 25 січня, як було заплановано під час попереднього засідання групи. Однак, заслухавши інформацію про епідеміологічну ситуацію в місті, озвучену головним лікарем центральної міської лікарні Ларисою Бабіковою і головним санітарним лікарем Валерієм Биковим, було прийняте рішення продовжити канікули до 1 лютого.


Перед тим, як прийняти рішення, посадовці вивчали ситуацію по загальноосвітніх закладах міста. Класні керівники телефонували батькам, намагаючись з’ясувати кількість хворих школярів. У всіх школах кількість дітей з грипом та ГРВІ коливається в межах 11-19 %, що, теоретично, дає можливість усім вийти на навчання 25 січня, але деякі класи довелося б закрити на карантин. Обираючи між навчальною програмою і здоров’ям дітей, присутні обрали останнє і вирішили продовжити канікули. Найважче після вимушених канікул прийдеться учням 9 та 11 класів, учнів яких чекає державна підсумкова атестація і ЗНО. Щоб вони встигли охопити матеріал з профільних предметів, педагоги мають переглянути календарні плани і визначити теми для вивчення в класі та самостійної роботи. Щоб не розслаблялась решта учнів, в управлінні освіти пропонують розміщувати теми для вивчення і повторення пройденого матеріалу на сайтах шкіл чи в соціальних мережах.

Відео

Анна Павловська

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.