У Бердичеві учні початкових класів харчуватимуться безкоштовно — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Середа, 8 Липня

  • Бердичівський Базар

У Бердичеві учні початкових класів харчуватимуться безкоштовно

Завдяки додатковим коштам, виділеним з місцевого бюджету, у бердичівських школах харчування дітей, що навчаються в 1-4 класах, буде безкоштовним. «Базова дотація в сумі 2 мільйони гривень уже передбачена в бюджеті міста на 2016 рік спеціально для освіти», - відзначила Алла Пацата, начальник фінансового управління, ознайомлюючи присутніх на засіданні виконкому з основними статтями видатків і доходів бюджету міста на поточний рік.

Розгляд головного фінансового документу відбувся 25 січня, напередодні його затвердження на черговій сесії міської ради. За словами очільниці фінансового управління, в нинішньому році на видаткову частину міського бюджету вплинули зменшення освітньої і медичної субвенції (на 10 млн. грн. скорочено видатки по медицині та близько 6 млн. грн. - освіті); зменшено також субвенції соціального характеру та на надання послуг зв’язку і на пільгове перевезення. Щоб перекрити брак коштів, що надійдуть від держави на медицину і освіту, у міському бюджеті передбачено додаткове фінансування. Серед основних напрямків, на які будуть виділені кошти, - харчування учнів початкових класів. А от у садочках норма батьківської плати буде збільшена до 65%, але, за відсутності коштів, оплата харчування може повністю перейти на батьків.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.