Бердичівські ПТУ фінансуватимуться з державного бюджету — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Понеділок, 6 Липня

  • Бердичівський Базар

Бердичівські ПТУ фінансуватимуться з державного бюджету

05 лют. 2016

Полегшено зітхнути можуть бердичівські чиновники і депутати, які дружно ламали голову над тим, де взяти кошти на утримання трьох ПТУ. Наприкінці минулого року парламент зробив «подарунок» всім місцевим бюджетам міст, де є профтехучилища, внісши зміни до Бюджетного Кодексу, згідно із якими їхнє фінансування перекладалося із державного бюджету на місцеві.

Але більшість бюджетів не мали змоги утримувати заклади власним коштом, тож ще раз все прорахувавши, парламентарі вирішили, що всі професійно-технічні заклади фінансуватимуть за рахунок освітніх субвенцій, які надходитимуть до обласних бюджетів з державного. Відповідний закон було ухвалено у четвер 4лютого Верховною радою України. 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.