Чи буде Перший урок в бердичівських школах присвячений Незалежності України? — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2475

П'ятниця, 3 Липня

  • Бердичівський Базар

Чи буде Перший урок в бердичівських школах присвячений Незалежності України?

10 серп. 2016

В цьому році Україна відзначатиме 25-ту річницю Незалежності України. Саме 25 років тому наша держава після кількох століть боротьби відстояла право бути вільною та суверенною, хоч нині за це знову борються українські хлопці та чоловіки на передовій.


Зважаючи на річницю даного свята, Міністерство освіти і науки України, як один із варіантів, запропонувала школам присвятити Перший урок, що відбудеться 1 вересня, у День Знань, саме цій знаковій та важливій для країни події. Кожній шкільній ланці запропонували теми для уроку: 1-4 класам - «Це наше і це твоє», а 5-11 класам - «Від проголошення Незалежності до нової України».


Чи підтримають бердичівські школи пропозицію Міністерства освіти і науки України та чи буде перший день навчального року сконцентрований на вищезазначеній події, поки невідомо. Тим більше, що це не обов’язкова умова. Кожен вчитель має право провести урок на ту тему, яку він вважає за потрібне.


Та все ж сподіваємось, що бердичівські школярі у День Знань будуть говорити про Незалежність України, висловлювати свою думку та бачення тих чи інших фактів історії, згадувати події, що підштовхували українців до боротьби за волю і свободу нашої країни. Так само думаємо, що не забудуть вони згадати і про теперішні події в нашій державі, і про українських героїв, котрі нині захищають Україну від ворога, який посягає на її територіальну цілісність та суверенітет.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.