Бердичівський район підготовлений до нового навчального року — РІО Бердичів

Середа, 8 Липня

  • Бердичівський Базар

Бердичівський район підготовлений до нового навчального року

25 серп. 2016 Прес- служба райдержадміністраці

З метою забезпечення організованого початку 2016-2017 навчального року, на виконання розпорядження голови Бердичівської райдержадміністрації «Про створення комісії з перевірки готовності навчальних закладів району до нового 2016-2017 навчального року», наказу відділу освіти «Про перевірку готовності навчальних закладів району до початку 2016-2017 навчального року», у Бердичівському районі було здійснено об’їзд дошкільних навчальних закладів, загальноосвітніх шкіл та закладів позашкільної освіти.


До складу комісії увійшли: представники райдержадміністрації, районної ради, районного відділу освіти, керівництво Держпродспоживслужби в Бердичівському районі, представники Бердичівського МРВ УДСНС у Житомирській області, відділу Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства.


Під час об’їзду особлива увага приділялася покращенню стану матеріально-технічної бази закладів освіти району. Були оглянуті харчоблоки, їдальні, котельні, спортивні і актові зали, приміщення і території закладів. Також спеціалістами перевірено стан протипожежної та електробезпеки, підготовку до осінньо-зимового опалювального періоду, наголошено на ефективному використанні енергоресурсів. Не оминула увагою комісія і зроблені ремонти у школах і дошкільних навчальних закладах. Було відмічено, що класи, кабінети та групи оздоблені відповідно до вимог, адже зовсім скоро сюди для навчання завітають діти.


Представниками відділу освіти були переглянуті річні плани роботи школи, правила внутрішнього трудового розпорядку, наявність куточків з охорони праці, державної символіки тощо.
«Слід зазначити, що колективи навчальних закладів із залученням батьківських громад, а також коштів, що були передбачені в кошторисі відділу освіти, спонсорської допомоги здійснили достатньо клопітку роботу до початку навчального року. Зокрема, проведені поточні ремонтні роботи класів, ігрових та спальних кімнат, приміщень шкіл та садочків. Протипожежний та санітарний стан, за висновками комісії, є задовільним. Отже, заклади освіти Бердичівського району готові до нового навчального року» - повідомила перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Наумчук.

20160706 1232461

IMAG0445 1

IMG 5609

sayt

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.