Понеділок, 3 Жовтня

Педагоги Бердичівщини підбивали підсумки та планували новий навчальний рік

Підсумувати минулий навчальний рік та з гарним настроєм відправитися у наступний зібралися в актовій залі Бердичівської районної ради у вівторок, 30 серпня, педагоги та директори районних шкіл, керівництво районної ради та райдержадміністрації, депутати. А приводом такого зібрання стала щорічна педагогічна конференція, на якій обговорюються важливі питання у сфері освіти, матеріально-технічного забезпечення шкіл Бердичівського району, визначалися кращі освітні заклади за результатами олімпіад та ЗНО і ставилися плани на майбутній навчальний рік.


Спочатку вшанували пам’ять тих людей, які працювали на педагогічній ниві, покладали своє здоров’я та віддавали своє серце дітям, а протягом 2015-2016 року пішли з життя. Не забули про покладання квітів до пам’ятника борцям за незалежність України. Привітали і двох молодих майбутніх педагогів, котрі цьогоріч переступлять поріг Романівської та Слободищанської шкіл, аби навчати дітей, давати їм знання, виховувати в кожному з них особистість.


Далі всі з гарним піднесеним настроєм слухали доповіді спочатку першого заступника голови Бердичівської районної ради, т.в.о. начальника відділу освіти Тетяни Наумчук, яка висловила подяку за високий рівень підготовки навчальних закладів району, розповіла про підсумки дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти у 2015-2016 роках та наголосила на основних завданнях на 2016-2017 роки. Було сказано про поліпшення матеріально-технічної бази усіх закладів освіти, кількість дошкільних навчальних закладів у районі – 23 і про необхідність розширення мережі таких закладів через велику кількість дітей, що стоять у черзі.


Щодо загальної середньої освіти, то тут повідомили про припинення діяльності Буряківської і Закутинецької шкіл та перехід дітей у школи села Райки та Красівка. Тетяна Наумчук наголосила також на першочерговості професійної освіти і необхідних для неї умов, на тому, що інклюзивна освіта в районі має жити, бо у селах налічується 93 дитини з вадами здоров’я, підсумувала результати ЗНО і державної підсумкової атестації та висвітлила ще багато інших питань, пов’язаних з освітою було обговорено.


Після виступу заступника голови Бердичівської районної ради по черзі зі своїми доповідями на сцену піднімалися директор Мирославської загальноосвітньої школи Валерій Бабійчук, директор Маркушівської загальноосвітньої школи Людмила Михальченко, вчитель української мови та літератури Гришковецької гімназії Ірина Гаврилюк, директор Швайківської загальноосвітньої школи Ірина Білан та інші. Звучали розповіді про автономію освітніх закладів, про ЗНО, як крок до європейських стандартів, про школу співробітництва. Деякі школи представили присутнім у залі презентацію з розповіддю про свій навчальний заклад і про основні напрямки діяльності за минулий рік та плани на майбутнє.


Приємною процедурою стало нагородження кращих жителів Бердичівщини відзнаками та медалями «25 років незалежності України», вчителів – подяками за підготовку учнів-переможців предметних обласних олімпіад та конкурсів, за майстерність, талант та любов до дітей. Відділ освіти Бердичівської районної державної адміністрації нагородив грамотами за багаторічну сумлінну працю та з нагоди ювілею завідуючу районним методичним кабінетом Надію Бондарчук та директора Скраглівської школи Олену Франчук.


Незважаючи на майже двогодинний захід, більшість присутніх у залі з задоволенням провели цей час у колі однодумців та колег, на їхню адресу лунали слова привітання та подяки, а наприкінці свої пісенні вітання подарували артисти районного будинку культури.

Naumchuk

IMG 7263

IMG 7230

IMG 7235

IMG 7246

IMG 7249

IMG 7253

IMG 7282

IMG 7296

IMG 7311

IMG 7316

IMG 7306

IMG 7327

IMG 7331

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.