Четвер, 27 Січня

В Бердичівському районі цьогоріч одна зі шкіл показала кращі результати ЗНО

Навчальний процес у цьому році вже почався і школи Бердичева та району приступили до своєї найважливішої функції – навчання дітей та підготовка до ЗНО одинадцятикласників, які вже зараз починають цікавитися репетиторами, книгами з пробним тестуванням та питаннями тестів, що були в минулі роки.

Якими будуть результати зовнішнього незалежного оцінювання в наступному році у школах Бердичівського району, які зазвичай трішки поступаються школам міста, де завантаженість навчального процесу вища, поки невідомо. Зате можна зазначити результати тестів, що їх складали учні навчальних закладів району цьогоріч. Точніше можна визначити кількість школярів, що складали іспити у вигляді тестів з різних предметів та школу, яка показала гарні результати роботи вчителів та учнів.


На педагогічній конференції, що проходила за два дні до початку нового навчального року, окрім великої кількості питань по різним напрямкам освіти, що розглядалися, не оминули і теми ЗНО. Перший заступник голови Бердичівської районної ради Тетяна Наумчук, а нині вона ще й тимчасово виконуюча обов’язки начальника відділу освіти, розповіла коротко про кращі результати ЗНО в районі. Загалом 136 випускників склали державну підсумкову атестацію та зовнішнє незалежне оцінювання з української мови та літератури, 97 – з історії України, 39 учнів – з математики.


Щодо кращих результатів, а це мається на увазі 12 балів, то з української мови та літератури Тетяна Наумчук відзначила випускників Гришковецької гімназії. З історії України 12 балів отримав один учень з тієї ж таки Гришковецької гімназії. І нарешті з математики дванадцятибальними оцінками мали змогу похвалитися знову ж таки вихованці вищезазначеного навчального закладу.


Заступник голови районної ради зазначила, що даний навчальний заклад підтвердив свій статус: «Я дуже рада, бо в минулі роки я казала, що гімназія має бути гімназією (в Бердичівському районі вона лише одна – прим.авт.). Велика подяка директору Володимиру Івановичу Вержибоку та вчителям за великий вклад в навчання дітей».


Також було зазначено, що результати ЗНО з даних предметів значною частино випускників шкіл Бердичівського району не підтвердили рівень їхніх досягнень за підсумками навчання у школах. Як висновок і пояснення цьому, прозвучала думка про необ’єктивне оцінювання вчителями знань учнів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800


  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.